Reklama
pozn_021
pes_021
pul_021
inter_021
tam_021
orzel-00121212

Granulaty Orzeł do sztucznych nawierzchni

Wiosna to czas, kiedy Orliki przeżywają prawdziwe oblężenie. Nie zapominajmy, że boiska z nawierzchnią syntetyczną potrzebują prawie tyle samo troski, co boiska naturalne. Obiekty pozostawione bez opieki, już po krótkim czasie tracą swoje walory użytkowe i estetyczne, a w konsekwencji doprowadzi to do całkowitego zniszczenia płyty i konieczności jej wymiany.

tempish-01800

Twoja wypożyczalnia łyżew

Sezon zimowy to czas, kiedy w wielu ośrodkach sportu zamiera letnie szaleństwo imprez. Otwarte obiekty pustoszeją, mieszkańcy miast przestają korzystać z atrakcji i możliwości, jakie daje im okres dobrej pogody.

zamboni_0191
ZAMBONI
wied_0191
Wiedenmann GmbH
unirubber_0191
UNIRUBBER
prorink_0191
PRORINK
paragraf

Regulamin jako fundamentalny dokument organizatora imprezy

Regulaminy są po to, aby… były? Ten jeden z najważniejszych dokumentów obowiązujących podczas imprez sportowych czy artystyczno-rozrywkowych często jest traktowany przez dwie strony – organizatorów oraz uczestników wydarzenia – po macoszemu, a dokumentem wielkiej wagi…

act_021

Dobry 2018 rok

Rok 2018 obfitował w przetargi i inwestycje związane z wymianą starej sztucznej trawy na boiskach piłkarskich. Kluby piłkarskie, MOSiR-y, OSiR-y, we współpracy z urzędami miast i gmin, wspólnymi siłami decydowały się na modernizację boisk, na których zainstalowano sztuczną trawę w starej technologii 10–12 lat temu.

pozn_021

Modernizacja hali sportowej w Poznaniu

Hala POSiR w Poznaniu przeszła gruntowną modernizację. Był to wysłużony obiekt, który na początku 2018 r. miasto przejęło od Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego

bet_022

Projekt Murawa

Początek Projektu Murawa:
cel projektu – całosezonowa opieka nad boiskiem piłkarskim z naturalną nawierzchnią trawiastą,
boisko objęte opieką zostało wyłonione w konkursie dla ośrodków sportowych podczas VI Ogólnopolskiego Forum FIRIS (dw. Dyrektorów OSiR) w Białce Tatrzańskiej,
zwycięzca – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

zmilo_021

Z miłości do sportu. Pierwsza w Polsce hala curlingowa

Hala Curling Łódź to pierwsza w Polsce inwestycja umożliwiająca trenowanie tej zimowej dyscypliny olimpijskiej na profesjonalnym poziomie. Pomysł na postawienie hali curlingowej wyszedł z inicjatywy Adeli Walczak, aktywnej zawodniczki i mistrzyni Polski w curlingu.

tra_021

Zrealizuj OSĘ z Trainerem – to takie proste!

Firma ZPU Romex Sp. z o.o. to polski producent siłowni zewnętrznych TRAINER. Spółka ma 30-letnie doświadczenie na rynku. Przez lata otrzymała wiele nagród i wyróżnień, między innymi co roku jest nagradzana certyfikatem jakości biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play”