Reklama

Trawa tkana

Klasa premium wygrywa

Trawa tkana produkowana przez Dywilan S.A. zyskuje coraz większe uznanie wśród inwestorów budujących boiska piłkarskie i wielofunkcyjne. Tak duże zainteresowanie jest spowodowane wysoką jakością i trwałością produktów tkanych.

Przy współpracy z partnerami w Polsce i za granicą powstało wiele boisk z zastosowaniem trawy tkanej. Nawierzchnie zostały wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, co zostało potwierdzone badaniami na zgodność z Normami Europejskimi i normami ogłoszonymi na stronie www.fifa.com.

Oferta premium
W ofercie Dywilanu znajduje się kilka wariantów nawierzchni. Pozwala to na dopasowanie produktów do wymagań inwestorów. Trawa tkana o wysokości 50 mm może być instalowana na macie elastycznej lub bez podkładu. Jako wypełnienie można stosować granulat gumowy SBR czarny lub w innych kolorach i granulat EPDM. Gotowe nawierzchnie boisk pełnowymiarowych można certyfikować na zgodność z normami FIFA we współpracy z firmą Act Global Sports. W ten sposób w Aleksandrowie Łódzkim powstało pierwsze w Polsce boisko z trawy tkanej układanej na macie elastycznej z certyfikatem FIFA 2 STARS.

Na Orlikach
Trawa tkana jest instalowana również na małych boiskach typu Orlik. Takie boisko zyskuje trwałość wynikającą z:

  • dużej wytrzymałości na wyrywanie źdźbeł trawy z podłoża,
  • równomiernego rozkładu runa,
  • wysokiej przepuszczalności wody.

Wiele możliwości
Produkt podnosi walory użytkowe i wizualne nawierzchni, dzięki zastosowaniu różnorodnej kolorystyki trawy i możliwości tkania wzorów, np. logo firmy lub klubu. Szczegółowe informacje na temat produktów są dostępne na stronie www.wovengrass.eu.

KONTAKT: www.wovengrass.eu

„BOISKA I STADIONY” – WYDANIE NR 10

 


TEKST: FIRMA DYWILAN
FOTO: FIRMA DYWILAN