#7 livestream – Optymalizacja energii & Odmrażanie obiektów sportowych

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Instytutu Rozwoju Infrastruktury Sportowej (FIRIS) zapraszamy na kolejne środowe spotkanie –  #7 
livestream

Jutro poruszone zostaną 2 tematy optymalizacja kosztów energii elektrycznej na obiektach sportowych oraz jak w praktyce wygląda odmrażanie infrastruktury sportowej. Pierwszy temat jest wynikiem ożywionej dyskusji, którą rozpoczął dyrektor OSiR Suwałki, Pan Waldemar Borysewicz na temat jego doświadczeń w zakresie optymalizacji kosztów energii w swoim ośrodku. Aby przybliżyć ten mechanizm, zaproszony został prezes wspomnianej firmy Pan Paweł Konopka z Prognosis, którego narzędzie optymalizacyjne sprawdza się już w ponad 200 obiektach w całym kraju.

Nie może zabraknąć najgorętszego tematu mijających dni – czyli jak wygląda odmrażanie obiektów sportowych w praktyce? Jak reagują kluby na nowe reżimy sanitarne? Gdzie widać pierwsze problemy? Na te i inne pytania odpowiedzą: Pani Izabela Piwowarska, dyrektor MORiW w Grudziądzu oraz Pan Robert Gulka, dyrektora OSiR w Dzierżoniowie.

Już dziś zachęcamy do zadawania pytań zarówno na Grupie na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/553993578551651/, lub na żywo w trakcie transmisji.

Do zobaczenia jutro, 06 maja – startujemy od godz. 9.00
YouTube: 
https://youtu.be/rkoSw6X-A8o