I Konferencja John Deere oraz Wiedenmann GOLF & SPORT na polu golfowym GRADI GC w Brzeźnie

Na początku czerwca 2017 r. odbyła się I Konferencja John Deere Wiedenmann GOLF & SPORT na polu golfowym GRADI GC w Brzeźnie.

Goście mogli przeżyć ciekawe show maszynowe w połączeniu z muzyką i efektami świetlnymi oraz zapoznać się z ofertą maszyn i wyposażenia John Deere i Wiedenmann. Znalazło się też wystarczająco dużo czasu, aby móc się zrelaksować w jakże urokliwym parku na terenie pałacu, zagrać rundę golfa i oderwać się na moment od codziennych obowiązków.

Serdecznie podziękowania należą się dilerom golfowych maszyn profesjonalnych marki Wiedenmann, tj. dla Hein Sp. o.o. z Miszewa oraz Bętkowski Service z Raciechowic.

Podczas konferencji zaprezentowano ponad 50 maszyn. Do standardów Wiedenmann należy prezentowanie maszyn na żywo, w pracy, tak aby klient mógł wypróbować urządzenie i przekonać się o jego wymiernych korzyściach. Prezentowano m.in. lekki aerator do green i boisk z podbudową DIN Terra Spike SL, maszynę do recyklingu wykorków Wiedenmann Core Recycler, jak i siewnik pneumatyczny do wysiewu każdego rodzaju trawy sportowej łącznie z mietlicą do 1 g/m 2 . Dużo innowacyjnych rozwiązań oraz ułatwień w pielęgnacji trawnika sportowego, prezentacja szybkich i nieskomplikowanych procesów w pracy na boisku i polu golfowym – pod takim mottem odbyła się ta konferencja.

Zapraszamy na kolejną edycję!

Videorelacja z konferencji John Deere Wiedenmann w Pałacu Brzeźno – https://www.youtube.com/watch?v=-I6flk0- wRs

Autor jest menedżerem ds. sprzedaży i rozwoju rynku w Wiedenmann GmbH

tel. kom.: 505 531 150, pawel.piasecki@wiedenmann.de

 

Tekst | Paweł Piasecki
Foto | RePlay Kamil Sorocki