Forum Seating

forumseet

Forum Seating należy do Grupy Nowy Styl, europejskiego lidera w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Produkuje fotele do sal koncertowych i wykładowych, kin oraz teatrów, a także siedziska do obiektów sportowych, krzesła stadionowe, trybuny teleskopowe oraz widownie mobilne. Jej produkty cechuje najwyższa jakość potwierdzona stosownymi atestami i certyfikatami oraz niepowtarzalny design. Są komfortowe, funkcjonalne i wytrzymałe. Firma towarzyszy klientom na każdym etapie inwestycji, wspierając ich wiedzą i doświadczeniem, a do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie.

Forum Seating dostarczyła siedziska na dwa stadiony Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA w 2010 roku i wszystkie polskie stadiony Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Na jej fotelach zasiądą kibice Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2016 roku, którzy będą oglądali rozgrywki na Grand Stade w Lyonie i Allianz Riviera w Nicei. Na te obiekty wybrano krzesła Abacus zaprojektowane przez Rebeccę Stewart z międzynarodowego studia architektonicznego Arup, które zostały wyróżnione nagrodą FX Award.

Forum Seating do realizacji podchodzi kompleksowo – wyposaża w siedziska zarówno trybuny, sektory VIP, loże i ławki rezerwowych, jak i stanowiska dla prasy czy sale, w których mogą odbywać się konferencje prasowe. Dostarcza także dopasowane do potrzeb stadionu barierki ze stali nierdzewnej. Z równą starannością wyposaża małe, lokalne stadiony, jak i wielkoskalowe obiekty, o pojemności nawet 59 000 miejsc.

Dane kontaktowe:

Forum Seating

ul. Radzikowskiego 47b, 31-315 Kraków

tel.: 12 63 98 620

www.ForumSeating.com

Mapa dojazdu:

 

Galeria zdjęć: