Krzesełka stadionowe

Sigma, Sigma Plus, Oscar VIP

Na Stadionie Miejskim w Poznaniu marka Forum Seating należąca do Grupy Nowy Styl zamontowała 43 000 krzesełek. Na trybunach zamontowano trzy rodzaje krzesełek stadionowych: Sigma, Sigma Plus oraz Oscar VIP.

Pierwsze to standardowe, grawitacyjnie składane krzesełka Sigma. Wykonane są z poliamidu – tworzywa charakteryzującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Materiał ten jest odporny na uderzenia oraz sklasyfikowany jako tworzywo trudno zapalne.

Drugie to stadionowe krzesełka Sigma Plus o wysokich walorach ergonomicznych i użytkowych. Siedziska wyposażone są w system grawitacyjnego zamykania. Wykonane są z poliamidu z wytrzymałymi i trudno palnymi nakładkami tapicerskimi. Dodatkowym atutem są podłokietniki, które podwyższają komfort siedzenia.

Ostatnie to w całości tapicerowane fotele Oscar VIP przeznaczone do loży prezydenckiej. Fotel został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania. Prosty, klasyczny design i wygodne, ergonomicznie profilowane oparcie, to wyróżniające cechy tej linii. Wysokiej jakości materiały i dopracowane detale sprawiają, że Oscar doskonale komponuje się w obiektach o prestiżowym charakterze.

Krzesełka spełniają wytyczne i wymogi FIFA, UEFA i Krajowego Związku Piłkarskiego.

 

ŹRÓDŁO: FORUMSEATING