Lodowiska mobilne  rmy Alles Cool zdrową i ekonomiczną formą uprawiania jazdy na łyżwach

W ciągu ostatnich lat sporty zimowe stały się elementem czynnego wypoczynku w naszym społeczeństwie. Coraz częściej sięgamy po łyżwy, narty czy snowboard. Jazda na łyżwach jest prostą i tanią formą uprawiania sportu i rekreacji, niewymagającą kosztownych wyjazdów. Wystarczy kupić bilet i skorzystać z lodowiska, które jest w pobliżu. Nie trzeba kupować łyżew, można je wypożyczyć.

alle-00232Mobilne lodowiska

Firma Alles Cool buduje rocznie ponad 20 mobilnych lodowisk na terenie całego kraju, dostosowując je do potrzeb inwestora, ukształtowania terenu oraz warunków panujących w różnych regionach Polski. Każdy z proponowanych obiektów zapewnia w wyposażeniu dodatkowym zestaw profesjonalnych łyżew o różnej numeracji – od małych do dużych rozmiarów, w wersji  gurowej i hokejowej, a dla początkujących – chodziki, czyli tzw. pingwinki lub sanko-łyżwy.

Na życzenie inwestora,  rma Alles Cool oddaje lodowiska przeznaczone do rekreacyjnej gry w hokeja czy curling. Konstruuje ta ę o odpowiednich wymiarach boiska hokejowego wraz z liniami, bramkami, elektroniczną tablicą wyników, a także innymi niezbędnymi elementami.

Kompleksowo

Alles Cool zapewnia również prawidłowe funkcjonowanie obiektu i dba o jakość lodu. Stan lodowiska jest poprawiany w czasie przerw technicznych, podczas których rolba  rmy n-ICE zbiera śnieg i zanieczyszczenia, następnie wyrównuje ta ę a ubytki w lodzie uzupełnia wodą. To wszystko sprawia, że jeżdżący na łyżwach mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Alles Cool od ponad dekady jest liderem wśród  rm budujących lodowiska mobilne i stałe. Lodowiska są w całości oparte na naszej technologii, która charakteryzuje się niskim poborem energii i dużą wydajnością, pozwalającą w krótkim czasie mrozić ta ę i utrzymywać jakość na jednym poziomie.

Profesjonalnie

Do budowy systemu płyty lodowiska, Alles Cool stosuje odpowiedni sposób orurowania, zasilany z agregatu chłodniczego. Systemy orurowania są wykonane z segmentu rur poliuretanowych, ułożonych na wypoziomowanym podłożu. Alles Cool stosuje agregaty, których moc jest odpowiednio stopniowana, dzięki czemu budowane obiekty mogą pracować w temperaturach do +10°C.

Dostosowujemy się do potrzeb inwestora, gdyż receptą na dobrze wykonane lodowisko jest posiadanie w miarę równego terenu. W pierwszej fazie realizacji inwestycji najważniejszy jest projekt i odpowiednie dopasowanie obiektu do oczekiwań inwestora. Wybór i możliwości  nansowe decydują czy lodowisko będzie zbudowane pod gołym niebem, czy przykryte halą namiotową oraz jakie będzie przeznaczenie obiektu.

Wiele korzyści

Wspólnie spędzone chwile na lodowisku to dobry pomysł na rodzinne spotkanie, to również świetny sposób na romantyczną randkę. Łyżwiarstwo ma także wiele innych zalet. Sport ten poprawia koncentrację, postawę, ćwiczy zmysł równowagi i ogólną kondycję organizmu. Kto jeszcze nie doświadczył jazdy na łyżwach, musi koniecznie spróbować.

Kontakt:

tel. kom.: 603 789 781

www.profesjonalnelodowiska.pl

 

 

TEKST I FOTO – Firma Alles Cool