Siłownie zewnętrzne

tr-0232ZPU Romex Sp. z o.o. to polski producent siłowni zewnętrznych Trainer. Tworzymy firmę z 30-letnim doświadczeniem. Oferujemy szeroki asortyment urządzeń, solidnie skonstruowanych i zabezpieczonych antykorozyjnie.

Zdobyć zaufanie

Firma od lat cieszy się zaufaniem klientów. W całym kraju mamy już ponad 2,5 tys. realizacji. Do siłowni zewnętrznych dostarczyliśmy ponad 12 tys. urządzeń. Liczba ta nieustannie rośnie. Siłownie marki Trainer znajdują się w najważniejszych punktach rekreacyjnych zarówno dużych miast, jak i mniejszych miejscowości.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych urządzeń, które posiadają certy kat zgodny z normą PN-EN 16630:2015. Oprócz standardowych żółto-szarych kolorów, oferujemy kolorystykę zgodną z paletą RAL. W ciągłej sprzedaży są urządzenia z serii ECO (na słupie), serii FITNESS (na pylonie) oraz serii DISABLED (dla osób niepełnosprawnych).

W 2019 r. otrzymaliśmy certy kat „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz statuetkę dla innowacyjnych przedsiębiorstw za „Integracyjne siłownie zewnętrzne marki Trainer”. Obydwie nagrody przyznała Krajowa Izba Gospodarcza.

Integracyjne siłownie zewnętrzne

Integracyjne siłownie zewnętrzne stanowią przełom w podejściu do aktywizacji społecznej i umożliwiają integrację osób niepełnosprawnych w ogólnodostępnych miejscach rekreacyjnych. Pozwalają skutecznie zminimalizować ograniczenia, przed którymi stają osoby niepełnosprawne. Funkcjonalność składanego siedziska sprawia, że (w zależności od jego odpowiedniej kon guracji) z urządzenia mogą korzystać pełnosprawni użytkownicy, a po złożeniu siedziska, również osoby na wózku inwalidzkim.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania, integracyjne siłownie pozwolą na zintegrowanie społeczeństwa. Niwelują potrzebę stawiania osobnego placu do ćwiczeń dla osób niepełnosprawnych. Siłownie integracyjne pozwalają zaoszczędzić miejsce i zmniejszyć koszty – zamiast dwóch urządzeń montuje się jedno.

Dobry pomysł

Siłownie zewnętrzne Trainer są idealnym i nieszablonowym pomysłem na uatrakcyjnienie przestrzeni publicznej, promując przy okazji zdrowy styl życia. Umiejscowienie siłowni plenerowej w pobliżu stadionu czy też innego obiektu o charakterze sportowym, uzupełnia ofertę i wzbogaca przestrzeń. Dzięki siłowniom zewnętrznym można zbudować funkcjonalne i designerskie otoczenie, a także dać wiele satysfakcji użytkownikom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną.

Kontakt:

TRAINER siłownie zewnętrzne ZPU Romex Sp. z o.o.

ul. Hetmańska 38, 85-031 Bydgoszcz

tel.: 52 581 08 22

tel. kom.: 798 569 799

trainer@trainer.net.pl,

www.trainer.net.pl

 

TEKST I FOTO – Firma ZPU Romex