Wciągarki do oświetlenia

Nowoczesne urządzenia do opuszczania i podnoszenia opraw oświetleniowych

 

Nieustający rozwój technologiczny oraz zwiększone zapotrzebowanie ze strony użytkowników oświetlenia zaowocowały stworzeniem przez firmę Aladdin systemu Lift-ów (wciągarek) do podnoszenia i opuszczania opraw oświetleniowych oraz żyrandoli. Od tej chwili konserwacja czy wymiana żarówek może być wykonana przez dowolną osobę i w każdej chwili. Niebezpieczne drabiny oraz wysokie koszty za usługi konserwacyjne należą już do przeszłości, a oprawy oświetleniowe opuszczają się do poziomu podłogi, nie stwarzając przy tym żadnego zagrożenia.

Wystarczy nacisnąć przycisk

Wciągarki Aladdin wyposażone są w specjalny przełącznik, który można zainstalować na dowolnej nowej lub już istniejącej ścianie. Przełącznik ten posiada blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem. Uruchomienie wciągarki polega na włożeniu specjalnego klucza i przekręceniu włącznika. Wyjęcie klucza powoduje zatrzymanie pracy wciągarki na żądanej wysokości. Kontroler Smartlift pozwala na automatyczne opuszczenie i wciągnięcie żyrandola bez potrzeby trzymania przycisku. Możliwe jest zaprogramowanie automatycznej pozycji „stop”, po osiągnięciu której wciągarka zatrzyma się na żądanej wysokości nad poziomem podłogi. Wciągarki z serii ALL700 i ALL1000 wyposażone są w tę funkcję standardowo. W modelach ALL200 i ALL300 funkcja ta dostępna jest na zamówienie.

Dbaj o piękno i blask przez długie lata

Wciągarki Aladdin zaprojektowane zostały tak, by pracować przez lata bez konieczności naprawy / konserwacji. Zastosowany w nich opatentowany system został poddany rygorystycznym testom i wykonany został w oparciu o najnowszą technologię w zakresie komponentów elektrycznych i mechanicznych. Nawet ciężkie żyrandole nie będą już stanowiły problemu!

Korzyści związane z bezpieczeństwem

Wciągarki Aladdin wyposażone są w dwa niezależne systemy blokujące, zabezpieczające żyrandol. Dla maksymalnego bezpieczeństwa zasilanie elektryczne żyrandola jest automatycznie odcinane w chwili jego opuszczenia. Nie ma żadnego ryzyka porażenia prądem podczas konserwacji / wymiany oświetlenia.

Prostota instalacji

Wciągarki Aladdin montowane są na poziomie poddasza, są zatem praktycznie niezauważalne. Instalacja elektryczna jest niezwykle prosta, jako że system wciągarek wykorzystuje już istniejące okablowanie. Po instalacji oprawa oświetelniowa może być bezpiecznie opuszczona do poziomu podłogi eliminując konieczność zastosowania rusztowania.

Dane techniczne:

  • Udźwig od 90,00 kg do 454,00 kg.
  • Zakres opuszczania od 10 m do 36 m.
  • Maksymalna moc oświetlenia: 1 obwód 1650W(standard); 1 obwód – 2200W (opcja).
  • Certyfikat CE.
  • Łatwa instalacja, obsługa i bezpieczeństwo.
  • Możliwość sterowania za pomocą klucza, panelu ściennego lub panelu dotykowego (możliwość sterowania do 25 Lift-ów).

Kontakt:

LukaLift

www.lukalift.pl

biuro@lukalift.pl

tel. kom 511 260 800

luka_001