Husqvarna Automower® 450X z nagrodą Męska Marka Roku

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower® 450X uzyskała tytuł i certyfikat Męska Marka Roku 2018! Nagroda jest wyrazem uznania dla najwyższej jakości, innowacyjnych produktów i usług, wybitnie wyróżniających się na tle konkurencji. Projekt Męska Marka Roku ma na celu uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów rynkowych.

 

Firma Husqvarna od ponad 20 lat jest światowym liderem w dziedzinie zautomatyzowanego koszenia. Automower® 450X to nowoczesna kosiarka do samodzielnego koszenia trawników dla najbardziej wymagających użytkowników. Przeznaczona jest do pielęgnacji trawników w dużych ogrodach o maksymalnej powierzchni do 5000 m². Samodzielna praca kosiarki pozwala zaoszczędzić właścicielowi ogrodu nawet kilka godzin tygodniowo, które może przeznaczyć dla siebie, dla rodziny, czy na realizację swoich pasji. Husqvarna Automower® 450X to model premium – jeden z najbardziej wydajnych i najlepiej wyposażonych dostępnych na rynku kosiarek automatycznych. Doskonale radzi sobie z licznymi przeszkodami, z wymagającymi, skomplikowanymi czy rozdzielonymi obszarami trawników, zawierającymi wiele przejść, przeszkód oraz strome zbocza o nachyleniu do 45%. Pracuje bardzo cicho, bez emisji spalin, niezależnie od pory dnia i pogody. Kosiarka jest fabrycznie wyposażona w dodatkowe funkcje takie jak m.in.: Automower® Connect i nawigację GPS – pozwalające na zarządzanie i śledzenie urządzenia za pomocą smartfona z każdego miejsca na Ziemi. Aplikacja pozwala także sprawdzić aktualny stan kosiarki (koszenie, ładowanie, parkowanie). Husqvarna Automower® to inteligentny sposób na utrzymanie zielonego, zdrowego i doskonale skoszonego trawnika. Jej nowoczesny design wzbogacony o efektowne reflektory LED sprawia, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.

„Nowoczesne technologie, związana z nimi potrzeba automatyzacji procesów i interakcji z użytkownikiem oraz globalny trend connectivity, wyznaczają nowe kierunki rozwoju producentom maszyn do pielęgnacji ogrodów. Klienci poszukują urządzeń, które pozwolą im wykonać niezbędne prace łatwiej, szybciej, przy jak najmniejszym nakładzie pracy, zdalnie. Jednocześnie oczekują od maszyny najwyższej jakości, unikalnego designu i oryginalnych dodatków. W te trendy i oczekiwania doskonale wpisują się inteligentne, ciche i zasilane „zieloną energią” automatyczne kosiarki Husqvarna Automower®” – mówi Maciej Konieczny Dyrektor Handlowy w firmie Husqvarna Poland.

Męska Marka Roku to ogólnopolski plebiscyt skierowany do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dla najbardziej wymagających mężczyzn. Odbiorca Męskiej Marki Roku to mężczyzna sukcesu na miarę XXI wieku – nowoczesny, pełen pasji, szukający wyzwań i niebanalnych rozwiązań. Tytuł Laureata projektu Męska Marka Roku to cenny element wizerunku, symbol najwyższej jakości i niezawodności, potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku. Nagrody zostały przyznane podczas uroczystej Gali w dniu 20 listopada br., w Warszawie.