NRGBOX – przenośna sala treningowa

NRGBOX to rewolucyjne rozwiązanie treningowe stworzone z myślą o szeroko rozumianej aktywności fizycznej dla osób indywidualnych, zespołów, rodzin, trenerów, firm, jak również obiektów hotelowych i użyteczności publicznej oraz doskonałe uzupełnienie infrastruktury obiektów sportowych. Wszechstronność tego wyjątkowego produktu jest zaskakująca.

Dla klientów indywidualnych

Chciałbyś posiadać swój prywatny klub fitness przed domem, na wyciagnięcie ręki, bez konieczności dojeżdżania do niego i straty cennego czasu? Chciałbyś bardziej efektywnie zarządzać życiem swoim i Twoich bliskich? A może często jesteś sfrustrowany dokonywaniem wyboru: zostać w domu z partnerem/partnerką czy iść na siłownię? Denerwują Cię pokrzykujący „twardziele” w uczęszczanym przez Ciebie klubie sieciowym lub czekasz w kolejce pod prysznic po swoim treningu? A może po prostu wolisz trenować w spokoju bez wpatrujących się w Ciebie osób towarzyszących? Cenisz sobie wolność i możliwość decydowania, jak i kiedy trenujesz? Jeżeli tak, to przestrzeń treningowa w NRGBOX jest dostępna 24h/dobę, a regulamin ustalasz osobiście.

NRGBOX jest produktem, który rozwiąże część z Twoich dylematów i problemów. Jest miejscem aktywnego spędzania czasu, które skonfigurujesz według własnych upodobań. Producent dostarczy do Ciebie przenośną salę treningową wyposażoną w sprzęt lub, jeśli wolisz, pustą salę treningową, którą uzbroisz w posiadane urządzenia. W dostępnym na stronie internetowej konfiguratorze możesz dobrać indywidualne rozwiązania, np. spersonalizowane tapety czy inne elementy wystroju wnętrza, jak również zdecydować, czy NRGBOX ma być wyłącznie miejscem treningu siłowego, funkcjonalnego, jogi, a może studiem tańca czy też miniszkołą baletową dla Twojej pociechy. A może ma łączyć kilka tych funkcji?

Dla infrastruktury sportowej i klubów sportowych

Nowoczesne rozwiązania treningowe i stymulacja do aktywności fizycznej to istotne elementy wychowania fizycznego już od podstaw. NRGBOX pomoże Twojemu obiektowi lub klubowi sportowemu zapewnić szerszą i nowoczesną bazę treningową. Trening funkcjonalny, siłowy w połączeniu z przygotowaniem treningowym stricte ukierunkowanym na daną dyscyplinę sportową zawsze stanowi bardziej wartościowy program, który daje lepsze efekty. NRGBOX w Twoim klubie sportowym to bardzo dobrze wydane pieniądze, które zwrócą się chociażby w związku z lepszymi wynikami sportowców czy też ze względu , na oszczędności związane z wyeliminowaniem kosztów transportu i dojazdu do sal treningowych, obniżeniem kosztu wynajmu sal treningowych, jak również optymalizacją organizacyjną Twojego klubu czy obiektu. Istotną zaletą produktu jest jego mobilność i możliwość przestawiania na terenie, który w przypadku wielu wydarzeń sportowych będzie można swobodnie wyeksponować lub przestawić w mniej widoczne miejsce. A może warto zabrać NRGBOX jako własne zaplecze treningowe na wyjazdowy obóz treningowy Twojego klubu sportowego?

nrg-01802

Dla obiektów użyteczności publicznej

Otwarte tereny gminne i miejskie mogą stanowić doskonałe tło dla wyjątkowej aranżacji nowoczesnego designu, jakim cechuje się produkt NRGBOX. Stojący budynek, w którym bezpiecznie można wykonywać aktywność fizyczną, nie będąc narażonym na kaprysy pogody, może być świetnym miejscem spotkań dla społeczności lokalnej czy też konkretnej grupy, np. seniorów. Utrzymanie obiektu i pozyskanie środków na jego zakup z pewnością wpisuje się w dedykowane podnoszeniu atrakcyjności infrastruktury gminnej programy unijne, które często wspierają odważne działania samorządowców.

Dla trenerów

Zaproś do siebie swoich podopiecznych i poczuj moc wolności i niezależności organizacyjnej. NRGBOX umożliwi trenerski rozwój Twojej kariery i sprawi, że nie będziesz skazany na przestrzeń innych klubów, gdzie jesteś tylko gościem i musisz dostosować się do obowiązujących norm. Jeżeli tylko pozwolisz, producent przedstawi dla Ciebie kilka propozycji i będziesz mógł stworzyć swój własny klub fitness składający się np. z dwóch NRGBOX-ów: jednego przeznaczonego do treningu cardio, a drugiego do treningu siłowego lub funkcjonalnego. Nie ograniczaj się w organizacji swojej kariery trenerskiej, pozwól sobie na NRGBOX i pracuj u siebie, fantastycznie kreując przy okazji wizerunek swojej marki trenerskiej.

Dla hoteli

Coraz częściej podróżowanie i decyzja o miejscu, w którym spędzamy dobę hotelową, wiążą się wprost z możliwością i różnorodnością oferty spędzania wolnego czasu w hotelu. Hotele cztero- i pięciogwiazdkowe zobligowane są formalnie do posiadania miejsc spa, odnowy biologicznej, basenów i siłowni. Istniejące hotele będące częścią ścisłej zabudowy miejskiej, ale również te, które nie mają własnych siłowni w budynku hotelowym, a mają miejsce na zewnątrz swojego obiektu, np. trawnik czy parking, z łatwością mogą sprostać wymogom formalnym, jak również wymogom gości hotelowych, umiejscawiając u siebie NRGBOX. Kompaktowe miejsce, w którym goście hotelowi mogą wykonywać treningi lub najzwyczajniej w świecie pobiegać na bieżni lub trenować na rowerze stacjonarnym, to idealne uzupełnienie infrastruktury hotelowej i nowoczesne rozwiązanie dla każdego hotelu.

Wyjątkowość NRGBOX

nrg-01803Specjalna konstrukcja – NRGBOX to niezwykle trwała konstrukcja; jej szkielet to ponad 2200 kg stali wysokiej jakości, która w projektowym połączeniu daje gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i aktywnego przebywania wewnątrz.

Design wewnętrzny – NRGBOX daje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza w oparciu o wysokiej jakości materiały wykończeniowe, sprawdzone wcześniej przez nasz zespół. Wszystko po to, abyś regularnie tęsknił za aktywnie spędzanym czasem w wyjątkowym wnętrzu. Specjalnie dobrane materiały wykorzystane do wykończenia Twojego NRGBOX to przede wszystkim ekskluzywne skórzane elewacje, drewno egzotyczne oraz fantastyczne fototapety motywujące.

Pełna dostępność – NRGBOX jest obiektem w pełni całorocznym, możesz z niego korzystać zarówno latem, jak i zimą dzięki zamontowanemu wewnątrz nowoczesnemu urządzeniu typu SPLIT do klimatyzacji i ogrzewania pomieszczeń.

Szyty na miarę – Twój NRGBOX jest wyjątkowy, od samego początku bierzesz udział w jego konfiguracji, po to aby spełniał Twoje oczekiwania i wymagania. Cechy indywidualne wykończenia wnętrza i oznaczeń zewnętrznych dodatkowo personalizujemy poprzez dopasowaną do Twoich potrzeb propozycję wyposażenia w sprzęt i urządzenia sportowe.

Nowoczesność – NRGBOX jest obiektem w pełni nowoczesnym, stworzonym na miarę XXI w., pozwalającym Tobie na kontakt ze światem, jeśli tylko tego zapragniesz (Smart TV, monitoring, dostęp do NRGBOX poprzez klawiaturę numeryczną).

Design zewnętrzny – wyjątkowo nowoczesna i designerska forma NRGBOX to efekt intensywnej współpracy pasjonatów, trenerów personalnych oraz doświadczonych projektantów i konstruktorów. To projekt niepowtarzalny, stworzony od zera. NRGBOX to zgrabny i nowoczesny budynek. Doskonale wpisze się w architekturę Twojego otoczenia i będzie wyjątkowym oraz często odwiedzanym przez Ciebie adresem.

Autor jest prezesem zarządu firmy NRG Solutions Sp. z o.o.

Kontakt:
NRG Solutions Sp. z o.o.
ul. Skórzewska 35, 62-081 Przeźmierowo, bud. J
office@nrgbox.pl, www.nrgbox.pl

 

TEKST – Leszek Filipiak
FOTO – Archiwum Firmy NRG Solutions