Siłownie zewnętrzne TRAINER – Twoja przestrzeń rekreacji

sil-0202

ZPU Romex Sp. z o.o. to polski producent i dystrybutor siłowni zewnętrznych TRAINER mający blisko 30-letnie doświadczenie. Oferuje bardzo duży asortyment urządzeń, wyjątkowo solidnie skonstruowanych i bardzo dobrze zabezpieczonych antykorozyjnie. Jest firmą znaną i wiarygodną. W 2017 roku otrzymała certyfikat „Przedsiębiorstwa FAIR PLAY 2017” przyznawany przez Krajową Izbę Gospodarczą.

sil-0201Bezpieczne i wytrzymałe

Firma od lat cieszy się zaufaniem klientów. W całym kraju wykonała już ponad 2000 realizacji, na które dostarczyła blisko 10 000 urządzeń siłowni zewnętrznych. Siłownie marki TRAINER znajdują się w najważniejszych punktach rekreacyjnych dużych miast i mniejszych miejscowości. Sto procent produkcji odbywa się w zakładach należących do firmy, dlatego gwarantuje ona pełne i szybkie serwisowanie na terenie całego kraju. Nieustannie dba o bezpieczeństwo swoich urządzeń, które posiadają certyfikat zgodny z normą PN-EN 16630:2015. Oprócz standardowych żółto-szarych kolorów oferowana jest kolorystyka zgodna z paletą RAL. Do malowania urządzeń używane są profesjonalne farby proszkowe IGP-DURA, odporne na działanie światła (promieniowanie UV) i złych warunków atmosferycznych. Farby te posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny Pracy. Urządzenia marki TRAINER wytrzymują ciężar do 150 kg. W ciągłej sprzedaży są urządzenia z serii ECO (na słupie), serii FITNESS (na pylonie) oraz serii DISABLED dla niepełnosprawnych.

Nowość – urządzenia integracyjne

Integracyjne siłownie zewnętrzne stanowią przełom w podejściu do aktywizacji społecznej i umożliwiają integrację osób niepełnosprawnych w ogólnodostępnych miejscach rekreacyjnych.

Urządzenia integracyjne pozwalają skutecznie zminimalizować ograniczenia, przed którymi stają osoby niepełnosprawne. Funkcjonalność składanego siedziska sprawia, że w zależności od jego odpowiedniej konfiguracji z urządzenia mogą korzystać pełnosprawni użytkownicy, a po złożeniu siedziska również osoby poruszające się na wózku inwalidzkim.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania tego typu siłownie pozwolą na zintegrowanie społeczeństwa, zmniejszenie kosztów oraz zniwelują potrzebę stawiania osobnego placu do ćwiczeń dla osób niepełnosprawnych. Urządzenia siłowni integracyjnej świetnie nadają się do projektu Otwartych Stref Aktywności, które zakładają dostosowanie siłowni do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Siłownie zewnętrzne TRAINER są idealnym i nieszablonowym pomysłem na uatrakcyjnienie przestrzeni publicznej promującym przy okazji zdrowy styl życia. Umiejscowienie siłowni plenerowej w pobliżu stadionu czy też innego obiektu o charakterze sportowym świetnie uzupełnia ich ofertę i uatrakcyjnia przestrzeń.

sil-0203

Dzięki siłowniom zewnętrznym można zbudować funkcjonalne i designerskie otoczenie oraz dać wiele satysfakcji osobom ćwiczącym.

Z ofertą specjalną można zapoznać się na stronie: www.trainer.net.pl, FB:/silowniezewnetrzneTRAINER/

Kontakt:

TRAINER Siłownie Zewnętrzne ZPU Romex Sp. z o.o.

ul. Hetmańska 38, 85‒031 Bydgoszcz

tel.: 52 323 07 19 44

trainer@trainer.net.p

 

TEKST I FOTO – Firma ZPU Romex