Zaproszenie – I edycja – Targi MURAWA 2019

Rozwijający się w Polsce w bardzo szybkim tempie rynek profesjonalnych muraw sportowych jak również rosnący poziom profesjonalizmu w tej dziedzinie skłonił do organizacji imprezy o charakterze targów branżowych. Mają one stanowić platformę współpracy dla operatorów obiektów, użytkowników oraz firm zajmujących się profesjonalnie murawami sportowymi. Pierwsza edycja tej imprezy pod nazwą MURAWA 2019 odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2019 roku w hali Atlas Arena w Łodzi.

Formuła imprezy opiera się na współpracy B2B, ale nie wyklucza uczestnictwa osób zaangażowanych w działalność w dziedzinie muraw sportowych. Do uczestnictwa zaproszeni są groundsmani i greenkeeperzy zajmujący się każdym rodzajem murawy sportowej, firmy branżowe, operatorzy stadionów, ośrodków sportu i rekreacji, boisk miejskich, gminnych i szkolnych, właściciele i operatorzy pól golfowych, jednostki budżetowe zajmujące się utrzymaniem obiektów sportowych, kluby i związki sportowe, architekci, firmy usługowe, wykonawcy obiektów sportowych i wreszcie instytucje naukowe i badawcze.

W ramach imprezy, poza prezentacją oferty firm branżowych odbędą się również panele dyskusyjne oraz prelekcje prowadzone przez zaproszonych gości. Zaproszenie do udziału w imprezie kierowane jest do osób i organizacji z Polski jak również spoza granic kraju.