Zrealizuj OSĘ z Trainerem – to takie proste!

Firma ZPU Romex Sp. z o.o. to polski producent siłowni zewnętrznych TRAINER. Spółka ma 30-letnie doświadczenie na rynku. Przez lata otrzymała wiele nagród i wyróżnień, między innymi co roku jest nagradzana certyfikatem jakości biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

tra_022

Od projektu do realizacji

tra_023Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie realizacji Otwartych Stref Aktywności (OSA) na terenie całego kraju. Spółka ma bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Produkcja siłowni odbywa się wyłącznie w polskich fabrykach, dzięki czemu firma jest w stanie zrealizować nawet najbardziej indywidualne zamówienia. Firma zapewnia szybką realizację, montaż i dostawę na terenie całego kraju. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat jakości. Zespół TRAINER zapewnia też fachową obsługę, doradztwo oraz serwis urządzeń.

Siłownie integracyjne – idealne rozwiązanie

Firma wprowadziła na rynek nowe, innowacyjne siłownie, które idealnie wpisują się w założenia programu Otwartych Stref Aktywności związane z integracją społeczną. Siłownie integracyjne mają m.in. składane siedziska. Na takich urządzeniach mogą ćwiczyć zarówno osoby pełno-, jak i niepełnosprawne. To rozwiązanie sprzyja nie tylko zwiększeniu integracji osób niepełnosprawnych, lecz także zmniejsza koszty związane z budową siłowni zewnętrznych, zwiększając przy tym ich dostępność dla szerszej grupy osób ćwiczących. Za to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko w Polsce, czy Europie, ale najprawdopodobniej na świecie, zostało wprowadzone jako pierwsze, firma ZPU Romex otrzymała wyróżnienie w konkursie „Liderzy Innowacyjności Pomorza i Kujaw”.

tra_024

Kontakt:

TRAINER siłownie zewnętrzne ZPU Romex Sp. z o.o.

ul. Hetmańska 38, 85-031 Bydgoszcz

tel.: 52 581 08 22 tel. kom.: 798 569 799

trainer@trainer.net.pl

TEKST I FOTO – Firma ZPU Romex