TRAINER – renomowane siłownie zewnętrzne

ZPU Romex sp. z o.o., polski producent i dystrybutor siłowni zewnętrznych TRAINER z dwudziestoletnim doświadczeniem, zaprasza do współpracy wszystkie podmioty zainteresowane udziałem w realizacji programu Otwartych Stref Aktywności.

trainer-0192Jako lider na polskim rynku firma od lat dostarcza siłownie zewnętrzne nie tylko w Polsce, lecz także poza granicami kraju. Oferuje urządzenia w bardzo dużym asortymencie (najszerszym na rynku), wyjątkowo solidnie skonstruowane, bardzo dobrze zabezpieczone antykorozyjnie i w przystępnych cenach. ZPU Romex sp. z o.o. to firma znana i wiarygodna. W roku 2017 Krajowa Izba Gospodarcza przyznała jej Złoty Certyfikat „Przedsiębiorstwa Fair Play 2017”.

Profesjonalne urządzenia w całej Polsce

W całym kraju istnieje już około 2000 realizacji firmy ZPU Romex sp. z o.o., na które dostarczono blisko 10 000 urządzeń siłowni zewnętrznych. Siłownie zewnętrzne marki TRAINER znajdują się w najważniejszych punktach rekreacyjnych dużych miast i mniejszych miejscowości. Z uwagi na fakt, że 100% produkcji odbywa się w zakładach firmy, gwarantuje ona pełne serwisowanie swoich urządzeń przez co najmniej 10 lat. Firma zapewnia elastyczność w wyborze urządzeń i ich wariantów oraz nieustannie dba o bezpieczeństwo użytkowania urządzeń. Wszystkie produkty posiadają certyfikat zgodności z polskimi i europejskimi normami PN-EN 16630:2015, PN-EN 1176-7:2009 oraz znak bezpieczeństwa „B”. Oprócz swoich standardowych żółto-szarych kolorów oferowana jest kolorystka zgodnie z paletą RAL. Do malowania urządzeń używane są profesjonalne farby proszkowe IGP-DURA, odporne na działanie światła (promieniowanie UV) i złych warunków atmosferycznych. Farby te posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny Pracy.

Urządzenia marki TRAINER wytrzymują ciężar do 150 kg.

W ciągłej sprzedaży są urządzenia z serii ECO (na słupie), serii FITNESS (na pylonie) oraz serii DISABLED dla niepełnosprawnych.

trainer-0193

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Udział w programie Otwartych Stref Aktywności ułatwi nowa strona internetowa www.osa-strefyaktywnosci.pl. Znajdują się na niej darmowe projekty do wykorzystania, wszystkie potrzebne informacje o programie Otwartych Stref Aktywności oraz rozbudowane propozycje firmy. Można wybierać spośród szerokiej gamy urządzeń siłowni zewnętrznych, zabawowych, jak i urządzeń małej architektury.

Na bazie proponowanych rozwiązań można dowolnie skomponować własne, dopasowane do potrzeb Otwarte Strefy Aktywności. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy mniej i bardziej rozbudowanymi ofertami, jak i dopasowania wymagań do posiadanego budżetu oraz przygotowania indywidualnie dopasowanych projektów.

trainer-0194

TRAINER Siłownie Zewnętrzne
ZPU Romex Sp. z o.o.
 ul. Hetmańska 38
85‒031 Bydgoszcz
tel.: 52 323 07 19
trainer@trainer.net.pl, www.trainer.net.pl

 

TEKST I FOTO – Firma ZPU Romex