Alsanit – pełen wachlarz możliwości

Firma Alsanit od wielu już lat wyposaża obiekty publiczne w kabiny sanitarne oraz szafki różnego zastosowania. Do produkcji zabudowy stosuje, w zależności od miejsca przeznaczenia, płytę wiórową LPW lub laminat kompaktowy HPL.

LPW i HPL

Płyta wiórowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zabudowa nie jest bezpośrednio narażona na długotrwałe działanie wilgoci. Krawędź płyty jest w produktach Alsanit zawsze dokładnie wykończona, oprawiona w profil aluminiowy lub zabezpieczona taśmą PVC. Takie rozwiązania sprawiają, że płyta wiórowa daje liczne możliwości aranżacyjne i jest trwała w użytkowaniu. Kolejnymi jej atutami są niska cena oraz wyjątkowo bogata oferta kolorów.

Płyty kompaktowe HPL to nowoczesny materiał o wielu pożądanych właściwościach. Jest wodoodporny, odporny na zarysowania i bardzo trwały. Obrabiany przy pomocy maszyny numerycznej wygląda bardzo estetycznie i lekko, standardowa grubość używanej przez Alsanit płyty to tylko 10 mm.

IMG_4702

Szafy ubraniowe i kabiny sanitarne

Szafy ubraniowe i kabiny sanitarne wykonywane są z najwyższą starannością i zawsze indywidualnie dopasowane przez konstruktorów do potrzeb każdej inwestycji. Zarówno dla szaf, jak i dla kabin sanitarnych firma Alsanit opracowała i nadal udoskonala systemy, które mają pomóc klientom w dokonaniu najlepszego wyboru przy wyposażaniu przestrzeni szatni i łazienek, a tym samym zapewnić użytkownikom komfort podczas korzystania z tych miejsc. Do każdej zabudowy proponowane są odpowiednio dobrane okucia, które mogą być wykonane z aluminium, stali nierdzewnej lub poliamidu. Podczas produkcji szaf dobierane jest także odpowiednie zamknięcie oraz wyposażenie wnętrza.

Produkty wyposażane są w akcesoria dostosowane do charakteru miejsca przeznaczenia i proponowane są zawsze podczas sporządzania oferty. W ofercie znajdują się szafki zintegrowane z ławkami, ławki wolnostojące, wieszaki. Na życzenie klienta do szaf dodawane są drążki na wieszaki, haczyki na ubrania, dodatkowe półki.

Ergonomia – najważniejsza cecha projektowanej przestrzeni

Firma Alsanit proponuje takie rozwiązania, które pozwolą optymalnie wykorzystać zarówno najmniejszą przestrzeń przeznaczoną do zabudowy, jak i odpowiednio zaaranżować dużą otwartą przestrzeń. Szatnie, przebieralnie oraz łazienki są bowiem miejscami, które muszą zapewnić użytkownikowi swobodę poruszania się w nich, ale też odpowiednią intymność. Wystarczy rzut pomieszczenia lub jego wymiary, wybrany rodzaj zabudowy i preferencje kolorystyczne, a na tej podstawie zostanie stworzony projekt uwzględniający wytyczne klienta.

W jednym obiekcie, na jednej powierzchni, istnieje możliwość połączenia różnych materiałów, dlatego też firma zapewnia doradztwo na wszystkich poziomach realizacji, podczas dokonywania wyboru, przy projektowaniu, opracowywaniu konstrukcji oraz podczas montażu gotowego produktu. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość w najlepszej dla klienta cenie.

 

Pełna oferta firmy znajduje się na stronach: www.alsanit.pl oraz www.ubranioweszafki.pl.

 

TEKST I FOTO – Firma Alsanit