EKSPERCI

Zadaj bezpośrednio pytanie jednemu z naszych ekspertów z dziedziny, która Ciebie interesuje:

 

Budowa obiektów sportowych:

 

tamex_logo_001

 

 

Robert Burzycki: r.burzycki@tamex.com.pl

Maszyny i urządzenia:

ariespower

 

Paweł Cudny - Maszyny Honda do pielęgnacji boisk sztucznych: p.cudny@ariespower.pl, 513 069 860

Cezary Więch - Maszyny Honda do utrzymywania terenów zewnętrznych i pielęgnacji zieleni: c.wiech@ariespower.pl, 505 335 686

betkowski-100

 

Tomasz Bętkowski: 608 094 750

husqvarna

 

Paweł Przywózki: pawel.przywozki@husqvarnagroup.com tel.: +48 502 66 95 81

perfetto

 

Mirosław Wierzbicki: m.wierzbicki@perfetto.com.pl, tel.: +48 606 663 026 

Murawy naturalne:

barenbrug

 

Piotr Krzywicki: p.krzywicki@barenbrug.pl tel.: +48 602 471 979

betkowski-100

 

Sebastian Sadź: 661 342 010

husqvarna

 

Paweł Przywózki: pawel.przywozki@husqvarnagroup.com tel.: +48 502 66 95 81

perfetto

 

Mirosław Wierzbicki: m.wierzbicki@perfetto.com.pl, tel.: +48 606 663 026 

Murawy sztuczne:

ariespower

 

Paweł Cudny - Maszyny Honda do pielęgnacji boisk sztucznych: p.cudny@ariespower.pl, 513 069 860

Cezary Więch - Maszyny Honda do utrzymywania terenów zewnętrznych i pielęgnacji zieleni: c.wiech@ariespower.pl, 505 335 686

unirubber-100

 

Michał Rembiszewski: mrembiszewski@unirubber.com.pl, tel. +48 514 751 425

Nawadnianie:

tanake-100

Jacek Molenda: molenda@tanake.com.pl, tel. 22 336 90 35

Cezary Gazda: gazda@tanake.com.pl, tel. 22 336 90 32

Obiekty rekreacyjne:

unirubber-100

 

Michał Rembiszewski: mrembiszewski@unirubber.com.pl, tel. +48 514 751 425

Siłownie zewnętrzne:

trainer-100

 

Agnieszka Kopczyńska Manager Regionalny , tel. 52 323 07 19 , trainer4@trainer.net.pl
Daria Włoch Manager Regionalny , tel. 52 323 07 12 , trainer2@trainer.net.pl

Trofea sportowe:

modernforms-100

 

Tomasz Grodzki: tomasz.g@modernforms.pl tel.: +48 505 301 919

Wyposażenie:

pesmenpol-100

 

Szymon Niepsuj: szymon.niepsuj@pesmenpol.com.pl tel.: 515 503 203

Krzysztof Biały: Krzysztof.bialy@pesmenpol.com.pl  tel.: 505 154 040