Bramki i tunele stadionowe

Ciekawe rozwiązania

Firma Interplastic w swojej ofercie ma wiele ciekawych rozwiązań. Poniżej prezentujemy: stadionową chorągiewkę narożną FOORO, stadionowy tunel teleskopowy, bramkę do piłki ręcznej z certyfikatem IHF oraz bramkę pompowaną iGoal.

Stadionowa chorągiewka narożna FOORO
To profesjonalna chorągiewka uchylna do wyznaczania narożników boisk. Rura chorągiewki jest wykonana z poliwęglanu o średnicy 50 mm, w kolorze żółtym. Tuleja chorągiewki (zespolona z pokrywą i wewnętrzną kieszenią) jest wykonana ze stali, cynkowana ogniowo. Średnica rury i jaskrawe kolory chorągiewki zapewniają dobrą widoczność w każdych warunkach atmosferycznych. Chorągiewka ma certyfikat bezpieczeństwa B.

Stadionowy tunel teleskopowy
Tunel wyjściowy „szatnia-boisko” zapewnia bezpieczeństwo zawodnikom w drodze z szatni na boisko. Lekka, aluminiowa konstrukcja na kołach oraz harmonijkowy system umożliwiają szybkie składanie i rozkładanie. Wymiary: szerokość – 2,3 m, wysokość – 2,4 m, długość – min. 3 m, maks. 35 m. Pokrycie PVC, kolor do uzgodnienia.

Bramka do piłki ręcznej z certyfikatem IHF
To pierwsza polskiej produkcji i siódma na świecie profesjonalna bramka do piłki ręcznej, certyfikowana przez Międzynarodową Federację Piłki Ręcznej (IHF). Składa się ją za pomocą aluminiowego łącznika. Światło bramki jest wykonane z profilu aluminiowego z wewnętrznym użebrowaniem przeciwdziałającym odkształceniom i dwukrotnie malowane proszkowo. Bramki używane są m.in. w: Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu, Orlen Arenie w Płocku, Hali Gdynia, czy w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie. Uzyskane certyfikaty:
– certyfikat IHF na bramki,
– certyfikat bezpieczeństwa B na bramki,
– certyfikat bezpieczeństwa B na profil,
– certyfikat jakości powłoki lakierniczej Qualicoat,
– certyfikat jakości powłoki galwanicznej Qualianod.

Bramka pompowana iGoal
Lekka, przenośna, pompowana, mieszcząca się w torbie podróżnej bramka to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i mobilność. Jej złożenie nie wymaga żadnych narzędzi i specjalnych umiejętności. Komplet zawiera: bramkę z siatką, elementy kotwiące do murawy, pompkę i torbę na ramię. Jest dostępna w rozmiarach: 7,32 x 2,44 m, 5,0 x 2,0 m, 4,0 x 2,0 m, 3,0 x 2,0 m, 2,5 x 1,5 m, 1,8 x 1,25 m. Bramki pompowane znajdują zastosowanie w takich sportach jak: piłka nożna, futsal, czy street handball.

ŹRÓDŁO: INTERPLASTIC