Kärcher PRO Range

Kärcher PRO Range stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie profesjonalistów. Nie każdy potrzebuje wysoce specjalistycznego sprzętu, lecz każdy chce by był on wydajny i skuteczny. Nowa linia jest dostępna dla każdego w sieciach handlowych. Szczególnie polecana do warsztatów samochodowych, firmom sprzątającym, firmom budowlano-remontowym, transportowym czy małym sklepom handlowym. Specjaliści z tych branż potrzebują maszyn zaprojektowanych specjalnie dla nich tj. solidnych i niezawodnych. Urządzenia linii PRO Range rozkręcają się tam, gdzie urządzenia domowe nie dają już rady.

Pro HD 600, Pro HD 400 – urządzenia bez podgrzewania wody

Mocne, kompaktowe i mobilne: Pro HD 600 i Pro HD 400 to solidność wykonania. Wyposażone w mosiężną głowicę, płynną regulację ciśnienia i ergonomiczny uchwyt do przenoszenia. Urządzenia mogą pracować zarówno w pionie jak i w poziomie. Zintegrowany uchwyt z przodu maszyny umożliwia łatwy załadunek i wygodny transport. Kompaktowa obudowa i niewielka waga to kolejne zalety tych urządzeń. Są one wyposażone w pistolet Easy Press, który dzięki swojej ergonomicznej budowie ułatwia pracę. Posiada on także funkcję zmniejszonego nacisku na spust co dodatkowo ułatwia obsługę urządzenia. W standardowym wyposażeniu znajdują się: pistolet wysokociśnieniowy, wąż, lanca oraz dysza Power.

Pro NT 400 Pro NT 200 – odkurzacze do czyszczenia na sucho i mokro

Pro NT 400 to odkurzacz wyposażony w półautomatyczny system czyszczenia filtra. Jest to solidny i mocny odkurzacz – idealny dla warsztatów i na plac budowy. Pro NT 200 to kompaktowy model o solidnej konstrukcji i dużej mocy ssania. W skrócie: mobilny asystent w warsztacie czy na placu budowy. Model ten jest wyjątkowo łatwy w transporcie, dzięki ergonomicznemu uchwytowi. Wytrzymałe elementy zapewniają długa żywotność – nawet przy codziennym, profesjonalnym użytku. Płaski filtr falisty można łatwo usunąć i oczyścić bez uszkodzenia go. Wszystkie akcesoria można schować wygodnie w obudowie maszyny, dzięki czemu są zawsze w zasięgu ręki. W standardowym wyposażeniu znajdują się: wąż ssący z kolankiem, rura ssąca metalowa, flizelinowy worek filtracyjny, ssawka podłogowa na sucho i mokro oraz dysza szczelinowa.

Pro T 200 – odkurzacz na sucho

Pro T 200 marki Kärcher to ergonomiczna, wyrafinowana maszyna. Ten odkurzacz na sucho jest wytrzymały, poręczny, zwrotny i wszechstronny. Dzięki temu, że waży jedynie 3,5 kg z łatwością możemy go przenosić z miejsca na miejsce lub po schodach. Dysza podłogowa posiada opcje regulacji w zależności jaką nawierzchnię czyścimy: czy jest to twarda podłoga czy dywan. Urządzenie to charakteryzuje się także dużą siłą ssącą oraz niskim poziomem hałasu. W standardowym wyposażeniu znajdują się: wąż ssący z kolankiem, rura ssąca metalowa, flizelinowy worek filtracyjny oraz ssawka podłogowa na sucho.

Pro Puzzi 400 – urządzanie do ekstrakcji natryskowej

Pro Puzzi 400 jest kompaktowym, lekkim urządzeniem idealnym do głębokiego czyszczenia wykładzin na podłogach i schodach oraz tapicerki – po zainstalowaniu odpowiedniej dyszy. Urządzenie jest wygodne w transporcie, można je podnieść jedną ręką z łatwością mieści się także w bagażniku samochodowym. Ze względu na swoje kompaktowe wymiary może być używane w ciasnych przestrzeniach. Urządzenie pozostawia na czyszczonym materiale jedynie śladową wilgoć resztkową, dzięki czemu po czyszczonej wykładzinie można chodzić dużo szybciej niż w przypadku czyszczenia innymi urządzeniami. Puzzi jest przyjazne i intuicyjne w obsłudze. W standardowym wyposażeniu znajdują się: kabel zasilający, dysza podłogowa z tworzywa sztucznego, ergonomiczny uchwyt oraz dodatkowy uchwyt.

Pro BR 400 – szorowarka

Kompaktowa, bardzo lekka szorowarka Pro BR 400 to dobra alternatywa dla ręcznego czyszczenia. Przeznaczona do twardych powierzchni od 20 do 200 m². Podłoga nadaje się do chodzenia bezpośrednio po czyszczeniu. Czyści dokładnie również w szczelinach i szparach. Podłoga po czyszczeniu jest sucha dzięki czemu nie ma ryzyka pośliźnięcia się. Urządzenie jest wyposażone w uchwyt do wygodnego transportu. Zbiornik urządzenia jest łatwy w opróżnianiu. Szorowarka posiada specjalny zderzak, który pozwala chronić meble i inne sprzęty przed uszkodzeniem podczas czyszczenia. W standardowym wyposażeniu znajdują się: szczotka walcowa, system dwóch zbiorników, zasilanie sieciowe oraz koła do transportu.

Pro KM 400 – zamiatarka

Pro KM 400 to urządzenie dedykowane dla małych obszarów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zamiatarka usuwa brud dużo skuteczniej niż zwykła miotła, oszczędzając w ten sposób nasz cenny czas. Dodatkowo zapewnia ona wspaniałe rezultaty czyszczenia. Jej zaletą jest też specjalny filtr przeciwpyłowy, dzięki któremu nie wzbijamy pyłu w powietrze podczas sprzątania. W standardowym wyposażeniu znajdują się: uchwyt do transportu, regulowana szczotka boczna oraz składany uchwyt.

kar-03

kar-04

kar-02

4.1.1

Kärcher Sp. z o. o. 
Stawowa 138-140
31-346 Kraków
Biuro obsługi klienta: +48 12 63 97 105 lub 801 811 234
Fax: +48 12 63 97 123
Email: biuro@pl.kaercher.com
www.karcher.pl