G&Syn

gsyn

Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem w zakresie kompleksowej budowy boisk sportowych oraz renowacji oraz renowacji i pielęgnacji powierzchni trawiastych różnego przeznaczenia.

Do zleconych prac przygotowani jesteśmy w sposób profesjonalny zarówno pod względem kadrowym jak i sprzętowym bazując na własnych maszynach produkowanych przez światowych liderów.

Swoje usługi świadczymy w każdym miejscu oraz w atrakcyjnych terminach przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakościowych spełniając tym samym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

G&SYN BOISKA jest także wyłącznym importerem na Europę wieloprzestrzennych włókien wzmacniających murawę w amerykańskiej technologii StaLok Fiber, które wykorzystujemy zarówno podczas budowy nawierzchni trawiastych metodą sianą jak i poprzez wkomponowanie ich w podłoże przeznaczone do uprawy murawy rolowanej.

W swojej ofercie mamy najlepszej jakości wyselekcjonowane mieszanki nasion traw składające się nawet z 10 odmian. W zakresie ich doboru oraz pielęgnacji pól trawiastych prowadzimy profesjonalne doradztwo służąc naszą wiedzą, energią i doświadczeniem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.gisyn.com

Dane kontaktowe:

G&SYN BOISKA

 

ul. Mała 10

87-100 Toruń

tel.: +48 56 6229199

tel./fax: +48 6229330

www.gisyn.com

poczta@gandsyn..pl

Mapa dojazdu:

 

Galeria zdjęć: