HUSQVARNA

husqvarna

Firma Husqvarna powstała w Szwecji i jest jedną z najstarszych firm technicznych na świecie. Husqvarna jest największym na świecie producentem wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe. Grupa jest także europejskim liderem w produkcji systemów nawadniających, a także sprzętu tnącego i narzędzi diamentowych przeznaczonych dla przemysłu budowlanego oraz kamieniarskiego. Oferta firmy zawiera produkty przeznaczone dla użytkowników indywidualnych jak i profesjonalnych. W portfolio firmy znajdują się m.in. takie marki jak: Husqvarna, Gardena czy McCulloch. Na terenie Polski firma posiada sieć kilkuset punktów dilerskich.

Maszyny ręczne i na kołach firmy Husqvarna do profesjonalnego kształtowania i pielęgnacji zieleni pozwalają uzyskać maksymalną wydajność pracy. To jednak nie wszystko – dzięki programom profesjonalnych przeglądów zyskują Państwo pewność ich niezawodnego działania przez długie lata i mogą koncentrować się wyłącznie na prowadzeniu firmy.

Szeroka gama maszyn i osprzętu, które pozwolą profesjonalistom na maksymalne wykorzystanie czasu pracy to m.in.:

  • Kosiarki samojezdne: klasyczne traktorki ogrodowe oraz ridery – posiadają urządzenie tnące zamocowane z przodu, które umożliwia operatorowi doskonałą kontrolę terenu pracy. Niezrównana łatwość manewrowania i obsługi uzyskana jest dzięki wyjątkowemu, przegubowemu układowi kierowniczemu oraz zgrupowaniu wszystkich dźwigni i urządzeń sterujących w zasięgu ręki.

Szeroka gama osprzętu sprawia, iż maszyny te mogą być użytkowane przez cały rok (sprzątanie, odśnieżanie, transport).

  • Wertykulatory – Przeznaczone do intensywnej, profesjonalnej pracy. Niewielki rozmiar i mocny silnik sprawiają, że model S 500 Pro można używać zarówno na dużych przestrzeniach jak i małych trawnikach przydomowych. Niezastąpiony dla np. firm zajmujących się profesjonalną pielęgnację trawników. Cena obejmuje urządzenia tnące – noże bijakowe.
  • Aeratory – przeznaczone głownie do pielęgnacji trawników na obiektach sportowych i polach golfowych. Dodatkowe obciążniki zapewniają maszynie stabilność na pochyłym terenie oraz większą głębokość pracy.
  • Wykaszarki – solidne, niezawodne maszyny charakteryzujące się małym ciężarem i doskonałą wydajnością. Mocne i poręczne posiadają specjalnie opracowaną przekładnię kątową oraz silnik X-Torq®, co oznacza wysokie osiągi przy zmniejszeniu zużycia paliwa o 20% i emisji zanieczyszczeń o 60%.
  • Dmuchawy (ręczne i plecakowe) charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami np.: silnik E-TECH® II, wysoka ergonomia, dźwignia gazu mocowana na rurze oraz technologia niskiego hałasu.

Regularna opieka nad maszynami jest gwarancją ich sprawności, maksymalizacji czasu pracy bez przestojów i dodatkowo pozwala utrzymać koszty eksploatacji na stałym poziomie. Znika problem niespodziewanych kosztów napraw i wymiany części.

Dane kontaktowe:

HUSQVARNA POLAND SP. Z O.O.

ul. Wysockiego 15b

03-371 Warszawa

tel. (22) 330 96 00

Osoba kontaktowa:

Paweł Przywózki

Menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna

tel +48 502 66 95 81

pawel.przywozki@husqvarnagroup.com

www.husqvarna.pl

Mapa dojazdu:

 

Galeria zdjęć: