UNIRUBBER

unirubber-100

UNIRUBBER Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonce, w woj. dolnośląskim to przedsiębiorstwo produkcyjne działające w branży gumowej od ponad 20 lat. Od roku 2006 koncentrujemy się głównie na produkcji gumowych granulatów stosowanych do elastycznych nawierzchni sportowych i na place zabaw a także jako tzw. wsyp do sztucznej trawy.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim granulaty z produkcji pierwotnej, tzw. „virgin” oraz granulaty EPDM i SBR z recyclingu. Oferujemy także wyspecjalizowane mieszanki gumowe wykonane specjalnie na potrzeby i według wymagań Klienta.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu ze strony pracowników oraz dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w procesie produkcji i starannej kontroli jakości nasz zakład opuszczają wyroby o nienagannych parametrach. Doskonała jakość naszych granulatów przekłada się bezpośrednio na lepsze walory użytkowe elastycznych i bezpiecznych nawierzchni na obiektach sportowych i na placach zabaw t.j. funkcjonalność, komfort użytkowania, bezpieczeństwo i estetyka.

Szybko docenili to nasi Klienci, dzięki którym umocniliśmy swoją pozycję w kraju i za granicą. Obecnie UNIRUBBER dostarcza swoje wyroby do blisko 30 państw w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Dane kontaktowe:

UNIRUBBER SP. Z O. O.

Zielonka 17

59-940 Węgliniec

Tel. (75) 77 21 000

KONTAKT:

Henryk Kroczyński

Dyrektor Handlowy

Tel. 501 665 746

hkroczynski@unirubber.com.pl

Marek Flasza

Kierownik Sprzedaży

Tel. 507 029 909

mflasza@unirubber.com.pl

www.unirubber.com.pl

Mapa dojazdu: