Nowości w ofercie firmy ProGrasS

kosiarki-0201Cushman Hauler Pro

Sprawia, że transport jest wygodny i szybki

Pojazdy użytkowe Cushman są wygodnym i szybkim środkiem transportu personelu i sprzętu na terenie każdego kompleksu. Cushman Hauler Pro jest dostępny w dwóch wersjach, z silnikiem benzynowym 13,5 KM oraz w cichej, bezemisyjnej wersji elektrycznej 72 V. Konstrukcja platformy dla operatora i pasażera jest wygodna i ergonomiczna, pojazd ma dużą ładowność i standardowo jest wyposażony w mechanizm różnicowy antypoślizgowy, który pomaga chronić powierzchnię przed uszkodzeniem przez koła.

Jeśli chcesz przetestować możliwości pojazdów Cushmana, zadzwoń i zgłoś chęć udziału w demonstracji.

Nowa kosiarka z 3 jednostkami koszącymi Jacobsen – seria TR

Nowe kosiarki z 3 jednostkami koszącymi Jacobsen TR320 i TR330 są wydajne i zwrotne, o niezrównanej jakości cięcia. Obydwa modele są dostępne w dwóch szerokościach koszenia: 183 i 213 cm, z wrzecionami o 7 lub 11 ostrzach. Kosiarki napędzane są silnikiem Kubota. Nowe rozwiązania zastosowane w konstrukcji kosiarek TR320 i TR330, które wyróżniają je spośród innych modeli dostępnych na rynku, to przede wszystkim szerokość transportowa. Jednostki koszące można składać do pozycji pionowej – 90 stopni, dzięki czemu kosiarka w pozycji transportowej jest najwęższa na rynku. Model TR330 jest standardowo wyposażony w technologię „przesuwu bocznego”, która umożliwia przesuwanie jednostek koszących w lewo/w prawo, co ułatwia koszenie wokół przeszkód. W Polsce wyłącznym importerem sprzętu Jacobsen jest firma ProGrasS Polska.

Ciągniki kompaktowe Yanmar – japońska jakość

Ucząc się z przeszłości, tworzymy przyszłość

Yanmar wprowadził rozpoznawalną jakość w nowo zaprojektowanych modelach. Nowe modele wyposażone są w nowoczesne silniki o mocy od 21 KM do 57 KM z przetestowaną w praktyce przekładnią hydrostatyczną i dobrze wyciszoną kabinę. Ciągniki te zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalną wydajność w pracy z różnym osprzętem i w różnych warunkach, dlatego też są doskonałym wyborem dla obiektów sportowych i pól golfowych. Nowoczesne silniki posiadają układ common-rail, chłodzony EGR, filtr DPF, co sprawia, że ciągnik jest jednym z niewielu, które spełniają wymagania Stage 5.

Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń, Yanmar oferuje najlepszy w swojej klasie ciągnik. Aby przetestować nowe modele, zadzwoń i zgłoś chęć udziału w demonstracji.

 

TEKST I FOTO – Firma ProGrasS Polska