Obiekty sportowe XXI wieku

Lokalne władze nieustannie szukają sposobów na to, żeby spełnić oczekiwania społeczności w kwestii zapewnienia odpowiedniej ilości i różnorodności miejsc do sportu i rekreacji. Ważne jest inwestowanie w miejsca na tyle ciekawe i nowoczesne, żeby spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Ponadto liczy się bezpieczeństwo użytkowania takich miejsc i obiektów.

Grupa Techramps, jako lider na rynku, od 16 lat poświęca się projektowaniu i budowie obiektów sportowych, które dzięki swojej innowacyjności podbijają serca na całym świecie. Każda inwestycja jest realizowana kompleksowo i profesjonalnie, od samego projektu aż do budowy obiektu sportowego. Pomagamy jednostkom samorządowym popularyzować różne dyscypliny sportu i zachęcać mieszkańców do zmiany postawy na prozdrowotną. Łączymy pokolenia dzięki pasji do sportu.

SloConcept

Realizując kompleksową inwestycję, prace nad projektem zaczynamy w SloConcept – to marka, której początki datują się na 2003 rok. Ten etap to rozplanowanie oraz stworzenie wizualizacji obiektów. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami powiązanymi ze sportami ekstremalnymi. Daje nam to pewność, że obiekty będą funkcjonalne i perfekcyjnie dostosowane do panujących trendów.

tech-0232

Pumptrack.eu

Jedną z najnowszych marek Grupy Techramps jest Pumptrack.eu, która oferuje dwa typy produktów: pumptrack i North Shore. Pumptrack to tor o falistej nawierzchni i specjalnie wypro lowanych zakrętach. Ma swoje zastosowanie w rekreacyjnej jeździe skierowanej do najmłodszych, a także pomaga w treningach zaawansowanym użytkownikom, np. BMX racing, która jest dyscypliną olimpijską. Z kolei North Shore to drewniane bądź stalowe kładki, które zwiększają trudność tras rowerowych. Pumptracki modułowe zyskują obecnie dużą popularność.

tech-0233FlowParks

Kolejną marką z Grupy Techramps jest FlowParks, która powstała w oparciu o rosnące w Polsce zainteresowanie dyscyplinami parkour i street workout. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i współpracy marek, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań i doprowadzamy je do końca. Możemy się pochwalić pozytywnymi opiniami polskich organizacji parkourowych, m.in. Krakowski Parkour czy Street Workout Poland. Naszym celem jest tworzenie miejsc do ćwiczeń parkouru i street workoutu oraz zmiana miejskiej przestrzeni.

WakePro

Pod marką WakePro poświęcamy się produkcji przeszkód wakeboardowych, czyli unoszących się na wodzie elementów, które urozmaicają wakeboarding – sport stanowiący połączenie nart wodnych ze snowboardingiem i sur ngiem. Wykonaliśmy około 500 przeszkód do 50 wakeparków zarówno w Polsce, jak i za granicą.

tech-0234Techramps Concrete i Modular

W Techramps Concrete skupiamy się na skateparkach betonowych. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi do betonu, jesteśmy w stanie torkretować i zacierać skateparki, tym samym oferując inwestorom kompleksowy i uzyskany w najnowocześniejszych procesach obiekt sportowy. Z kolei w Techramps Modular, czyli jednym z pierwszych otwartych przez nas oddziałów, projektujemy i realizujemy skateparki modułowe, oparte na technologii na miarę XXI wieku.

To nasz zespół jest odpowiedzialny za postawienie pierwszego skateparku w Polsce, tym samym otwierając historię skateparków na terenie naszego kraju. Przez lata pracy, zdołaliśmy rozwinąć własny system budowy skateparków, przy wykorzystaniu m.in. konstrukcji kompozytowo-drewnianej, która jest pokryta matą jezdną RampLine. Przy realizacji skateparków tworzymy również Vert Rampy.

Snowparki.com

Jako Snowparki.com realizujemy snowparki dla pasjonatów jazdy na nartach i snowboardzie. Dzięki popularyzacji freestyle’owej formy sportów zimowych, snowparki zostały wprowadzone jako nieodłączny element ośrodków narciarskich na całym świecie. W naszych projektach przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa przyszłych użytkowników, którzy reprezentują różne grupy wiekowe i różne doświadczenia w jeździe. Nasze realizacje można spotkać na ponad 40 stokach, m.in. w Krynicy, Białce Tatrzańskiej czy Słotwinach.

Zespół z pasją

Zespół Grupy Techramps to ludzie dzielący się swoją pasją do sportu. Tworzymy obiekty dla pokoleń. Możemy się pochwalić wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą ponad 60 pracowników z branży budowlanej i projektowej. Posiadamy 2000 m powierzchni, na której znajduje się własna hala produkcyjna oraz zaplecze biurowo-budowlane. Dzięki wypracowanym przez lata wartościom, staliśmy się liderem na rynku realizacji obiektów, takich jak: skateparki, pumptracki, wakeparki,  owparki, snowparki, waveparki i inne. Staramy się propagować w Polsce sporty ekstremalne, a nasze marki tworzą ludzie z pasjami.

www.grupatechramps.com

 

TEKST I FOTO – Grupa Techramps