UNIRUBBER

Indywidualne kreowanie nawierzchni sportowych i placów zabaw dzięki aplikacji „Stylemaker”.

„Stylemarker” to różnorodne motywy, które pomogą zmienić zwykłe podłoże w atrakcyjną nawierzchnię. Wykorzystując wiedzę dotyczącą prawidłowego montażu szablonu, możemy stworzyć różne formy, takie jak: zwierzęta, gry, figury geometryczne, liczby, litery oraz indywidualne logo. Nasi pracownicy zapewnią fachowe doradztwo w procesie aranżacji i wykonania projektów.

Aplikacja wystartuje z nowym sezonem 2018. Umożliwi w prosty, szybki i efektowny sposób projektowanie nowych nawierzchni, a ich planowanie będzie łatwe i profesjonalne.

W trosce o czas klienta innowacyjny system, w oparciu o stworzony projekt, wyliczy niezbędne do realizacji ilości komponentów, pozwalając przy tym dokonać finalnego zakupu.

Firma Unirubber dba o klienta od ponad 30 lat. Jako przedsiębiorstwo powiązane ze światowym liderem w produkcji mieszanek gumowych i granulatów – firmą Melos – zapewnia swoim klientom gwarancję niemieckiej jakości. Jako część międzynarodowej grupy wspiera klientów na całym świecie, wykorzystując doświadczenie oraz wiedzę zdobyte przez lata.

tel.: 75 772 10 00, www.unirubber.pl, mrembiszewski@unirubber.com.pl