Dwa słupki i poprzeczka – czy to wystarczy?

inter-02203Firma Interplastic, jako wiodący producent sprzętu sportowego, nieustannie wprowadza innowacje i ulepsza swoje wyroby. Ostatnio, podczas audytu, przypisano nam nowe motto: Interplastic doskonale się doskonali. Tym sposobem, nie oglądając się za siebie, wprowadziliśmy nowy system mocowania obciążeń do bramek przenośnych typ 4 o wymiarze 5 × 2 m. Bramki te stanowią podstawowe wyposażenie większości boisk sportowych, szczególnie są dedykowane dla mniejszych boisk oraz dla młodzieży. Są wykorzystywane do treningów piłkarskich na najwyższym szczeblu.

Dane techniczne:

  • wykonana zgodnie z przepisami PZPN i FIFA,
  • światło bramki wykonane z profilu aluminiowego (120 × 100 mm) o przekroju owalnym z wewnętrznym ożebrowaniem przeciwdziałającym odkształceniom,
  • szkielet bramki wykonany z rury stalowej o średnicy 35 mm, zabezpieczony antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe,
  • szkielet mocowany do światła za pomocą stalowych, cynkowanych galwanicznie łączników,
  • składane łuki bramki umożliwiają łatwe przenoszenie oraz magazynowanie na niewielkiej powierzchni,
  • produkt przeznaczony na boiska treningowe z nawierzchnią naturalną lub sztuczną po zastosowaniu dodatkowych obciążeń.

Innowacyjny typ obciążeń

Dział wsparcia technologii, po przeprowadzonych testach wytrzymałościowych, zdecydował o wprowadzeniu na rynek nowego typu obciążenia. Jeden komplet obciążenia stanowią dwie rury, z zamontowaną jedną zaślepką tak, żeby móc do środka wsypać piasek, który powoduje odpowiedni ciężar. Następnie wystarczy zamontować drugą zaślepkę i tak przygotowane obciążenia położyć na łącznikach na tylnej rurze bramki, po dwie sztuki na stronę.

Sposób przenoszenia

Ze względu na wagę, obciążenia powinny być przenoszone przez min. dwie osoby. Obciążenia mogą być przenoszone bez dodatkowych elementów, przy użyciu np. pasów lub przewożone na wózku. W praktyce są stosowane szarfy, które są na wyposażeniu każdej szkoły czy klubu piłkarskiego. 1 sztuka obciążenia z piaskiem powinna ważyć min. 40 kg.

Kontakt:

INTERPLASTIC Roger Żółtowski

Tuchom, ul. Gdyńska 45

80-209 Chwaszczyno

tel. kom.: 609 109 500

kwawrzak@interplastic.pl,

www.interplastic.pl

 

TEKST I FOTO – Firma Interplastic