Łączymy pokolenia

Grupa Techramps, jako lider na rynku, od ponad 16 lat poświęca się projektowaniu i budowie obiektów sportowych, które dzięki swojej innowacyjności podbijają serca całego świata. Lata działalności nauczyły nas wytrwałości, profesjonalnego podejścia do inwestycji oraz wyczucia, które pomaga nam na co dzień w realizowaniu wizji inwestorów tak, żeby były to obiekty na najwyższym poziomie. Każda inwestycja jest realizowana kompleksowo i profesjonalnie – od samego projektu, aż do budowy obiektu sportowego.

Jak powstaje inwestycja?

Proces powstawania inwestycji rozpoczyna się w naszym biurze projektowym SloConcept. Ten etap to planowanie, projektowanie oraz tworzenie wizualizacji. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami, którzy są ekspertami w pracy nad obiektami sportowymi. Żeby móc zaprezentować projekt wykonawczy, tworzymy model 3D i nanosimy go na mapę.

laczymy-02202Produkcja elementów ma miejsce w bogato wyposażonej hali, w której mieści się nasz nowoczesny park maszynowy, przystosowany do obróbki drewna, stali i innych materiałów potrzebnych do kompletnego wykonania obiektów. Ogromne znaczenie w procesie mają nasze ekipy monterów. Ich profesjonalizm i wiedza umożliwiają finalizację inwestycji zgodnie z najlepszymi standardami. Dzięki tak ścisłej i spójnej współpracy na każdym etapie, jesteśmy w stanie utrzymywać najwyższy poziom i wciąż wdrażać innowacyjne rozwiązania.

Jedna grupa – wiele marek

Grupa Techramps łączy w sobie kilka marek. Techramps Concrete skupia się na skateparkach betonowych. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi do betonu, jesteśmy w stanie torkretować i zacierać skateparki, tym samym oferując kompleksowy i uzyskany w najnowocześniejszych procesach obiekt. FlowParks to marka, która powstała w oparciu o rosnące zainteresowanie dyscyplinami parkour i street workout w Polsce. Możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami polskich organizacji parkourowych, m.in. Krakowski Parkour czy Street Workout Poland. Pod marką WakePro poświęcamy się produkcji przeszkód wakeboardowych, czyli unoszących się na wodzie elementów, które urozmaicają wakeboarding – sport stanowiący połączenie nart wodnych ze snowboardingiem i surfingiem.

Wykonaliśmy już około 500 przeszkód w Polsce i za granicą. Jedną z najnowszych marek Grupy Techramps jest Pumptrack.eu, wprowadzająca na polski rynek pumptracki modułowe – nowoczesne, rowerowe place zabaw. Dynamicznie rośnie zainteresowanie tymi obiektami ze względu na ich szerokie zastosowanie do różnych dziedzin sportu, ciekawy wygląd oraz konstrukcję niewymagającą dużych zmian w przestrzeni.

Miłość do sportu

Zespół Grupy Techramps to ludzie dzielący się swoją pasją do sportu. Wielu pracowników jest związanych z firmą od samych początków jej funkcjonowania. Dzięki wypracowanym wspólnie przez lata wartościom, staliśmy się liderem na rynku realizacji obiektów sportowych, takich jak: skateparki, pumptracki, wakeparki, flowparki, snowparki, waveparki i inne. Staramy się propagować sporty ekstremalne w Polsce. Grupa Techramps to przede wszystkim zaangażowani ludzie z pasjami, tworzący obiekty sportowe XXI wieku.

 

TEKST I FOTO – Grupa Techramps