Podkaszarka Husqvarna 525LK

Obiekty sportowe wymagają szczególnej pielęgnacji. Potrzebują nie tylko profesjonalnego sprzętu, ale także zastosowania sprytnych rozwiązań, które pozwolą skrócić czas pracy do minimum. Użycie sprzętu wysokiej jakości i zaufanej marki pozwoli na osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

Husqvarna 525LK to lekka podkaszarka wielozadaniowa która bardzo dobrze sprawdzi się w pielęgnacji obiektów sportowych. Maszyna wyposażona jest w silnik Husqvarna X-Torq. Silnik X-Torq® charakteryzuje wyższy moment obrotowy w szerszym zakresie obrotów, co pozwala uzyskać maksymalną moc podczas pracy. W modelu 525LK znacznie podniesiono komfort pracy –  zastosowane specjalnie wyściełane uchwyty, które dają większy komfort pracy. Wydajny filtr powietrza gwarantuje mniejsze koszty serwisu oraz mniejsze zużycie silnika.

Wielozadaniowa podkaszarka 525LK to urządzenie przeznaczone do wielu zadań, dzięki mnogości przystawek dostępnych jako akcesoria. Maszyna zamienia się w wielofunkcyjnego pomocnika dzięki dostępnym przystawkom jako nożyce do żywopłotu, szczotka, dmuchawa, podkrzesywarka, wykaszarka, wertykulator, krawędziarka czy kultywator.