Rider P525D – jedna maszyna- wiele możliwości

Husqvarna P525D to największy i najmocniejszy z Riderów marki Husqvarna. Model ten jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów, a dodatkowy osprzęt sprawia, że urządzenie może być użytkowane przez cały rok. To największy i najmocniejszy z Riderów marki Husqvarna.

Rider Husqvarna P525D to wielofunkcyjna maszyna z wysokoprężnym, trzycylindrowym silnikiem Kubota D1105 o mocy 25 KM. Hydrostatyczna skrzynia biegów pozwala na łatwość sterowania maszyną oraz umożliwia rozwinięcie prędkości do 19 km/h. Przegubowy układ kierowniczy zapewnia optymalne rezultaty koszenia i doskonałą zwrotność. Okrąg nieskoszonej trawy przy maksymalnym nawrocie wynosi 55 cm.

Maszyna posiada napęd na cztery koła, co zapewnia doskonałą przyczepność oraz stabilność na terenach pochyłych w każdych warunkach pogodowych.

Dla uzyskania maksymalnej wydajności koszenia, Rider można wyposażyć w przednie urządzenie tnące Combi 155 cm. Umożliwia ono także szybką zmianę trybu koszenia z rozdrabniania (BioClip) na tylny wyrzut i na odwrót. Konstrukcja urządzenia zapewnia łatwy dostęp do trawy pod krzewami i ławkami parkowymi. Urządzenie tnące wytłoczone zostało z jednego fragmentu blachy stalowej o grubości 4,5 mm i można je ustawić do pozycji serwisowej bez użycia narzędzi, co ułatwia jego czyszczenie i konserwację.

Rider P 525D jest urządzeniem do pracy całorocznej- dzięki dodatkowemu osprzętowi latem służy do koszenia, zimą sprawdza się przy odśnieżaniu, jesienią jest pomocny przy zamiataniu liści – a to tylko niektóre z jego możliwości. Model P525D można także wyposażyć w kabinę operatora, zapewniającą komfort pracy w każdym warunkach- zarówno podczas deszczu, jak i w niskich temperaturach.

Osoba kontaktowa:

Paweł Przywózki
Menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna
tel +48 502 66 95 81
pawel.przywozki@husqvarnagroup.com
www.husqvarna.pl

husqvarna