Rider Husqvarna w służbie obiektom sportowym

Ridery to maszyny stworzone zarówno do pracy codziennej, jak i zadań specjalistycznych, które pomagają dbać o bardzo duże i wymagające tereny zieleni, jak boiska i obiekty sportowe. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu i kompletowi akcesoriów sprawdzają się przez cały rok i mogą służyć na wiele sposobów. Zaprojektowane są dla profesjonalistów, do pielęgnacji obiektów sportowych, a także dla instytucji, które szukają zwrotnej maszyny do różnych zadań

hus_0152

Precyzyjne wykaszanie

Ridery mogą służyć jako kosiarki, pługi lub pomóc posprzątać płytę stadionu po dużym evencie. W odróżnieniu od zwykłych kosiarek, rider firmy Husqvarna sprawdzi się w prawie każdych warunkach i na każdym terenie, niezależnie od pory roku czy ukształtowania terenu. Rider do prac komunalnych Husqvarna został wyposażony w urządzenie tnące z przodu maszyny. Dzięki temu teren pracy jest doskonale widoczny z fotela operatora, co umożliwia precyzyjne wykaszanie terenu nawet w pobliżu ogrodzenia czy przeszkód terenowych. Takie umiejscowienie urządzenia roboczego to również łatwiejsza i prostsza obsługa i konserwacja.

Niewielki rozmiar, olbrzymie możliwości

Istotną cechą urządzenia są odpowiednie gabaryty, gdyż umożliwiają swobodne manewrowanie na danym obszarze. Rozmiar i wywarzenie maszyny docenią z pewnością ci użytkownicy, którzy na co dzień mają styczność z pracą na dużych obiektach sportowych. Dodatkowym atutem Ridera jest wyjątkowy układ przegubowy, który w połączeniu z kompaktowym rozmiarem maszyny pozwala na poruszanie się w ciasnych przestrzeniach.

Jazda po terenie pochyłym

Rider do prac komunalnych Husqvarna bez większego problemu poradzi sobie na terenie pochyłym. Jednym z jego atutów jest nisko umieszczony środek ciężkości, który zapewnia kosiarce stabilność podczas jazdy po trudnym obszarze. Warto zaznaczyć, że maszyna posiada napęd na cztery koła, który odpowiada za przyczepność na terenach nierównych, mokrych i śliskich oraz na pochyłościach. AWD automatycznie dostosowuje przyczepność każdego z kół, zależnie od sytuacji i stanu podłoża.

Gotowość do pracy w każdej sytuacji

Ridery do prac komunalnych to nie tylko kosiarki. To uniwersalne urządzenia, którymi można pracować o każdej porze roku. W okresie zimowym do maszyny można zamontować pług wirnikowy i lemiesz. Jesienią – wykorzystać szczotkę i dmuchawę, które pozwolą usunąć liście lub odpady, a zimą pomogą w odśnieżaniu. Rider Husqvarna P525D posiada dodatkowo opcję instalacji podgrzewanej kabiny, co zwiększa komfort użytkowania szczególnie podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Wybór akcesoriów jest bardzo duży, dlatego każdy profesjonalista będzie mógł wybrać sprzęt odpowiedni do swoich potrzeb.

hus_0153Spółka Husqvarna to największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok. Jest również europejskim liderem w produkcji systemów nawadniających, a także wiodącym producentem narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego. Do Spółki Husqvarna należą takie marki, jak: Husqvarna, Gardena, McCulloch, Poulan Pro, Weed Eater, Flymo, Zenoah and Diamant Boart.

Husqvarna Poland Sp. z o.o.
tel.: 22 330 96 00
husqvarna@husqvarna.pl
www.husqvarna.pl

husqvarna

 

 

 

 

TEKST I FOTO – Firma Husqvarna