Reklama

Ruch i zabawa

Bezpieczne i kolorowe place zabaw.

 

Place zabaw firmy HUCK są kompletowane indywidualnie z wykorzystaniem gotowych urządzeń i elementów linowych. Urządzenia wspinaczkowe i linowe dobierane są optymalnie do wieku i wymagań użytkowników.

 

Linowe tory przeszkód
HUCK oferuje urządzenia linowe dla dzieci w poszczególnych grupach wiekowych. Różnorodne, kolorowe konstrukcje i elementy linowe – mosty, tory przeszkód, huśtawki, siatki wspinaczkowe – są zaprojektowane specjalnie dla maluchów. Grupy urządzeń zabawowych łączą rozwój psychomotoryczny dziecka i bezpieczną, atrakcyjną zabawę. Pobudzają fantazję, wyzwalają naturalną potrzebę ruchu i sprawiają dzieciom mnóstwo radości.

Moc atrakcji
W Orlim Gnieździe® zasiada się jak w prawdziwym ptasim gnieździe – na wysokim słupie. Dzieci, zabezpieczone siatkami wspinaczkowymi, mogą obserwować cały plac zabaw z dużej wysokości. Oryginalne Orle Gniazdo® HUCK należy już do klasyki wyrobów firmy.

Huśtawki to jedne z najpopularniejszych urządzeń instalowanych na placach zabaw, dlatego firma Huck przygotowała różne warianty huśtawek i siedzisk spełniających oczekiwania zarówno dzieci najmłodszych, przedszkolaków, nastolatków, jak i osób niepełnosprawnych.

Piramidy firmy HUCK wykorzystują w pełni zalety linowych placów zabaw: siatki służą jednocześnie jako element zabawowy i chronią przed upadkiem, tak że dzieci mogą wspinać się na duże wysokości. Wewnętrzna część piramid daje dzieciom możliwość zabawy przy wykorzystaniu różnorakich elementów, jak na przykład drabinki linowe, Ptasie Gniazda Huck czy kominy wspinaczkowe.

Bez barier
Ruch to zdrowie – zarówno dla dzieci, jak i młodzieży niepełnosprawnej. Dlatego firma HUCK oferuje perfekcyjnie dobraną dla tej grupy osób kolorową paletę urządzeń do gier i zabaw, takich jak huśtawka „Łóżko”, bezpieczne huśtawki z siedziskami, hamaki, bujaki lub trampolina. Te serie urządzeń pozwalają wynieść wiele przyjemności z huśtania i wspinania, eliminując nadmierne obciążenia. Urządzenia wspinaczkowe są na tyle niskie, że dzieci
niepełnosprawne mogą również czerpać radość ze wspinania. Siatki wspinaczkowe są wykonane z liny typu Herkules (Ø 16 mm, 6 linek o stalowym rdzeniu), co zapewnia im bezkonkurencyjną wytrzymałość. Na słupy stalowe firma udziela 15-letniej gwarancji. Urządzenia te mogą być montowane bez skomplikowanych środków pomocniczych, w krótkim czasie. Ze względu na specyficzną konstrukcję, wybór tego typu urządzeń pozwala na zaadaptowanie ich na niewielkiej powierzchni.

Zabawa, rekreacja i sport
Wyzwania sportowe pomagają dzieciom i młodzieży w rozwinięciu poczucia przynależności do grupy i umiejętności pracy w zespole. Seria „Zabawa, rekreacja i sport” firmy Huck to bogata oferta produktów, spełniająca wszelkie wymagania. To co na pierwszy rzut oka wydaje się kosztowną inwestycją, okazuje się w wielu przypadkach korzystnym rozwiązaniem ze względu na dużą wytrzymałość i długi okres użytkowania.

Indywidualna oferta
Każdy plac zabaw jest inny, wymaga indywidualnego wyposażenia. Dlatego firma HUCK oferuje różnorodne akcesoria, które pozwalają na stworzenie lub udoskonalenie kreowanego „świata przygód”, dostosowanego do każdego wieku przyszłych użytkowników. Duży wybór elementów uzupełniających place zabaw zapewnia możliwość przygotowania własnego, niepowtarzalnego rozwiązania. Firma HUCK oferuje wykonanie indywidualnego zestawienia urządzeń według wskazówek i wytycznych klienta. Podstawą jest know-how i długoletnie doświadczenie firmy w zakresie projektowania parków linowych i placów zabaw. Specjaliści firmy HUCK chętnie pomogą osiągnąć doskonały efekt zarówno dla koncepcji wewnętrznych, jak i zewnętrznych, w dużych i małych obiektach.

Kontakt:

tel: 71 325 75 40
biuro@huck.pl
www.huck.pl

 

TEKST I FOTO: Firma Huck