Supersnow zdradza tajemnicę, jak maksymalnie wykorzystać istniejące inwestycje sportowo-rekreacyjne

Projekt Strefa Aktywności Zimowej to idea, której głównym celem jest wspomaganie inicjatyw sportowych, zdrowotnych i społecznych oraz uatrakcyjnienie zarządzanych przez państwo obszarów wykorzystywanych jedynie wiosną i jesienią.

Obiekt na każdą porę roku?

Zainteresowanie przestrzenią sportowo-rekreacyjną zdecydowanie spada w okresie zimowym, dlatego firma Supersnow wyszła z inicjatywą wykorzystania swoich urządzeń i rozwiązań technicznych. To daje możliwości naśnieżania obiektów i stworzenia warunków idealnych do uprawiania aktywności sportowej i rekreacyjnej. Naśnieżenie tych obszarów zimą pozwala na korzystanie z nich bez względu na warunki atmosferyczne, co jest źródłem rozrywki i daje wiele radości użytkownikom w każdym wieku.

Projekt jest również szansą dla rozwoju infrastruktury związanej z obiektem i daną aktywnością fizyczną. Zaplecze gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu mają szansę zaistnieć w okresie, który do tej pory był sezonem martwym.

Narciarnia w Dojlidach

Doskonałym przykładem wykorzystania strefy aktywności jest BOSIR Dojlidy
 w Białymstoku. Tam plaża zimą zmienia się w raj dla amatorów narciarstwa biegowego. Trasy czynne są nawet wieczorem, a wypożyczalnia sprzętu cieszy się ogromnym powodzeniem. Wciąż przybywa zainteresowanych bieganiem na nartach mieszkańców, turystów, a przede wszystkim grup szkolnych i grup zorganizowanych, co przyczynia się do sukcesów białostockich narciarzy.

Mobilne narzędzia naśnieżające firmy Supersnow dają szansę na stworzenie zimowej scenerii w każdych okolicznościach. Świąteczny jarmark gwiazdkowy z gwarancją śniegu to
 z pewnością przyciągająca turystów i lokalnych przedsiębiorców impreza, a Sylwester – to przecież obowiązkowa impreza plenerowa organizowana w każdym mieście w Polsce.

Projekt Strefa Aktywności Zimowej daje nieskończone możliwości, a co ważne, stoi za tym idea wspierania aktywności lokalnej, zmiana negatywnych tendencji oraz zaangażowanie społeczne i promowanie poprawy poziomu zdrowia.

Narciarnię w Dojlidach można obejrzeć pod adresem:  https://www.youtube.com/watch?v=r8t0pJZbEbM

Gwarancja najwyższej jakości

supersnow_0192Firma Supersnow powstała pod koniec lat 90. XX wieku w Białce Tatrzańskiej. Bazując na własnym ośrodku narciarskim, zajęła się rozwojem systemów naśnieżania oraz produkcją armatek śnieżnych. Dziś armatki, wysięgniki i całe systemy naśnieżania firmy Supersnow pracują w wielu ośrodkach narciarskich nie tylko w Polsce, lecz także w całej Europie, a także Azji i Ameryce Północnej. Jest to jedyna polska firma oraz jedna z pięciu na świecie, która zajmuje się projektowaniem, budową i serwisem kompletnych systemów naśnieżania. Wysokiej jakości technologia wykorzystywana przez Supersnow powoduje, że produkty są trwałe, wydajne i nowoczesne oraz dają gwarancję odpowiedniej ochrony środowiska naturalnego, a tym samym spełniają wszystkie normy związane z ekologią.

Autor jest menadżerem regionalnym w firmie Supersnow S.A.

Kontakt:

Supersnow S.A.

ul. Ks. A. Siudy 11

34-436 Maniowy

tel. kom.: + 48 603 999 722

e-mail: arkadiusz.k@supersnow.pl

www.supersnow.com

 

TEKST I FOTO – Firma Supersnow S.A.