Reklama

Z pasji do perfekcji

zpasji-0202Wiedenmann to nie tylko maszyny do pielęgnacji boisk – to przede wszystkim ludzie, którzy żyją pasją, żyją dążeniem do perfekcji, żyją trawą. To firmy usługowe pracujące maszynami Wiedenmann, to firmy handlowe i doradcy, którzy dokładnie dobierają odpowiedni i niezawodny sprzęt, to serwisanci, to zadowoleni użytkownicy.

Cykliczne szkolenia i konferencje organizowane przez firmę pokazują, że jest potężna chęć dokształcania się i posiadania wiedzy na temat pielęgnacji trawy. Co rusz pojawiają się innowacyjne metody, które mają pomóc nam w jeszcze lepszym opanowaniu sztuki greenkeepingu.

Wiedenmann stawia na jakość i profesjonalizm i dlatego skupia wokół siebie profesjonalnych dilerów traktorów komunalnych, którzy posiadają fachową wiedzę.

Dziś standardem już stała się przedłużona kilkuletnia gwarancja na sprzęt, jak i maszyny zastępcze. Dilerzy Wiedenmann posiadają odpowiednie zaplecze i są zawsze osiągalni dla swoich klientów.

Firma Wiedenmann dziękuje uczestnikom za aktywny udział w szkoleniach, a także dziękuje swoim klientom za powierzone jej zaufanie, zaś swoich przyszłych partnerów zachęca do dołączenia do swojego dream teamu.

zpasji-0203

Jeśli chciałbyś zorganizować konferencję lub szkolenie z maszyn i pielęgnacji trawy, zgłoś się do nas.

Kontakt:

Paweł Piasecki

tel. kom.: 505 531 150

pawel.piasecki@wiedenmann.de

 

TEKST I FOTO – Firma Wiedenmann GmbH