Zaufany partner

W 2015 r. firma Act Global, preferowany producent FIFA, uczestniczyła w wielu interesujących inwestycjach w Polsce i na świecie.

W Polsce trawa Xtreme Turf SX 60 wyprodukowana przez Act Global została zainstalowana przez firmę Interhall na boisku w Krośnie. Z boiska i hali pneumatycznej korzysta młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie, popularnej „Naftówki”. Popołudniami i wieczorami hala służy wychowankom szkółki piłkarskiej „Beniaminek” i mieszkańcom Krosna. Projekt ten jest przykładem udanej współpracy na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego.

act_0152

Boisko w Krośnie. Realizacja Act Global w Krośnie we współpracy z firmą Interhall. Trawa Xtreme Turf SX 60

Producent sztucznej trawy Act Global miał również okazję współpracować przy niepowtarzalnej inwestycji budowy stadionu nowego klubu Ekstraklasy – Termalika Bruk-Bet Nieciecza. Trawa Xtreme Turf WXT 35 (35-milimetrowa, zasypywana tylko piaskiem) została zainstalowana wokół naturalnej płyty na nowym stadionie klubu.

W bardzo krótkim czasie prywatny inwestor wybudował piękny, kameralny stadion, o którym mówi cała Polska – mówi Robert Złotnicki, przedstawiciel Act Global w Polsce.

W październiku 2015 r. Act Global był jednym z głównych sponsorów Mistrzostw Świata Bezdomnych w Piłce Nożnej (Homeless World Cup). Zawody zostały zorganizowane wspólnie z UEFA. Act Global zainstalowała 3 miniboiska ze sztuczną trawą (no infill) na głównym placu Museumplein w centrum Amsterdamu. Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w tym pionierskim ruchu społecznym, który przy pomocy piłki nożnej inspiruje ludzi bezdomnych i w potrzebie, aby spróbowali zmienić swoje życie na lepsze – mówi Robert Złotnicki.

act_0153

Mistrzostwa Świata Bezdomnych 2015. Act Global jako jeden z głównych sponsorów Homeless World Cup in Amsterdam 2015

W podobnym okresie roku 2015 powstało kolejne boisko z innowacyjnym systemem trawy tkanej Xtreme Turf WX 50 we współpracy z firmą Dywilan. Użytkownikiem boiska jest klub piłkarski ATC’65 z miasta Hengelo w Holandii. Wybór tej trawy na główny stadion klubu dowodzi coraz większej popularności trawy tkanej (woven grass) w Europie Zachodniej. Profesjonalne kluby decydują się na sztuczną trawę w technologii woven grass, gdyż system ten gwarantuje unikalne parametry, doskonały komfort gry i trwałość nawierzchni na długie lata – mówi Robert Złotnicki.

XTREME GRASS – wzmocniona trawa naturalna

W ostatnim czasie firma Act Global wprowadziła na rynek innowacyjny system trawy hybrydowej XTREME GRASS – wzmocniona trawa naturalna.

Xtreme Grass łączy w sobie najlepsze właściwości trawy naturalnej oraz syntetycznej, dzięki czemu zapewnia doskonałe warunki do gry w piłkę nożną. Dzięki trawie hybrydowej nawierzchnia trawy naturalnej jest wyrównana i spójna. System taki zapewnia optymalną przyczepność, stabilność stóp i szybkość gry, jednocześnie zapobiegając odrywaniu się darni.

act_0154

Boisko dla klubu piłkarskiego ATC’65 w Hengelo, Holandia. Trawa tkana Xtreme Turf WX 50

Poprzez połączenie tego, co najlepsze w naturze, z osiągnięciami najnowszej technologii firma Act Global opracowała murawę najwyższej jakości, odporności oraz o doskonałych właściwościach.

Xtreme Grass zapewnia dłuższy czas gry w porównaniu z murawą w 100% naturalną. Oferta skierowana jest nie tylko do klubów piłkarskich, lecz także do miast, gmin i ośrodków sportu. Trawa hybrydowa Xtreme Grass to dobre rozwiązanie dla tych, którzy oczekują solidnych boisk naturalnych, ale tańszych w codziennym utrzymaniu i z możliwością większej liczby godzin gry w tygodniu.

Firma Act Global to globalny producent innowacyjnych, sztucznych traw o najwyższej jakości. Firma jest m.in.: preferowanym producentem FIFA czy FIH. Posiada przedstawicieli i dystrybutorów w ponad 70 krajach na całym świecie.

Polskim przedstawicielem Act Global jest Robert Złotnicki, tel. kom.: 693 512 350, rzlotnicki@actglobal.com

actgloballog

 

 

 

 

TEKST I FOTO – Archiwum firmy Act Global