FINAŁ KONKURSU: „PROJEKT MURAWA Z BĘTKOWSKI SERVICE”

W dniach od 20.10.2017 do 29.10.2017 firma Bętkowski Service przeprowadzi na swoim fanpage’u konkurs pod tytułem PROJEKT MURAWA Z BĘTKOWSKI SERVICE: https://www.facebook.com/Bętkowski-Service- 128798043871721/

Finaliści – MOSiR Sanok, OSiR Środa Śląska, KCRiS Kórnik i MOSiR Stalowa Wola zostali wytypowani podczas VI Ogólnopolskiego Forum Dyrektorów OSiR, które odbyło się w dniach 2-4 października 2017 roku w Hotelu Bania**** w Białce Tatrzańskiej.

Zwycięzca otrzymuje pakiet zabiegów agrotechnicznych w 2018 roku na wybranym przez siebie boisku sportowym oraz pakiet szkoleniowy dla swoich groundsmanów.

Wykonanie zabiegów i zasilanie murawy nawozami zostanie przeprowadzone przez firmę Bętkowski Service przy współpracy z firmami John Deere Polska Sp. z o.o., Wiedenmann GmbH oraz Hein Sp. z o.o. Firmy Bętkowski Service i Hein Sp. z o.o. były odpowiedzialne m. in. za przygotowanie boisk do Euro U21.

„Powyższy projekt ma na celu przede wszystkim podniesienie jakości murawy, jak również przeszkolenie groundsmanów, aby w przyszłości mogli we właściwy sposób pielęgnować boiska sportowe. Chcemy pokazać, że trawa to żywy organizm, który wymaga naszej uwagi i zaangażowania” – mówi Tomasz Bętkowski.

Firma Bętkowski Service będzie wykonywała zabiegi agrotechniczne sprzętem najwyższej jakości. Są to specjalne i dedykowane do tego typu prac urządzenia firmy John Deere oraz Wiedenmann.

Murawa zostanie również zasilona nawozami organicznymi przeznaczonymi zarówno do boisk sportowych, pól golfowych jak i innych terenów zielonych.

Pierwsze efekty prac będzie można obserwować już wiosną 2018 roku.

Chcesz poznać zwycięzcę konkursu PROJEKT MURAWA Z BĘTKOWSKI SERVICE? Odwiedź fanapage’a Bętkowski Service: https://www.facebook.com/Bętkowski-Service-
128798043871721/

plakat_potykacz P_Hein P_Wiedenmann_200 green_yellow_vert_logo200