Ransomes Jacobsen z ProGrasS Polska

Firma Textron (Ransomes Jacobsen) podpisała porozumienie w zakresie dystrybucji na terenie Polski z ProGrasS Polska. Firma ProGrasS Polska jest odpowiedzialna za dystrybucję, wsparcie po sprzedażowe oraz serwis następujących marek: Jacobsen, Ransomes, Smitco, Ryan, Cushman i E-Z-GO.

Cees Wolters, Export Regional Sales Manager (Textron): ” Szukaliśmy profesjonalnego i znanego na rynku polskim partnera realizującego politykę podobną do firmy Texton, dla której ważna jest jakość, serwis i satysfakcja klienta. Strategia i wizja firmy ProGrasS Polska perfekcyjnie spełnia te warunki”.

Pielęgnacja murawy sportowej na boiskach, stadionach i polach golfowych oraz zieleni miejskiej w ostatnich latach stała się bardziej profesjonalna. W najbliższych latach oczekujemy, że ten trend będzie kontynuowany i zwiększy się zapotrzebowania na profesjonalny sprzęt. Niekwestionowana jakość i niezawodność produktów Textron oraz praktyczne doświadczenia specjalistów z firmy ProGrasS Polska zarówno w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu jak i obsługi posprzedażowej i serwisowej dają gwarancję profesjonalnego wsparcia, na którym możecie Państwo opierać swój rozwój teraz i w przyszłości.

Obecni i przyszli klienci, mogą polegać na profesjonalnej organizacji z wieloletnim doświadczeniem w branży pielęgnacji murawy sportowej, jak i liczyć na doskonałą jakość i obsługę. W ciągu roku firma ProGrass planuje organizować prezentacje sprzętu, aby umożliwić klientom zapoznanie się z nowościami branżowymi.

Szczegółowe informacje na temat produktów i usług znajdą Państwo na stronie internetowej www.prograss.pl lub pod numerem telefonu: 12 378 48 40.