Safitex Turf szuka partnera

Firma Safitex Turf – producent syntetycznych nawierzchni sportowych – ma swoją siedzibę we Włoszech, w Val Gandino, historycznej dolinie w prowincji Bergamo, w której zawsze rozwijała się produkcja. Rozkwitł tutaj zwłaszcza przemysł włókienniczy produkujący wyroby włoskiej jakości. Firma Safitex Turf nie tylko produkuje syntetyczną nawierzchnię, lecz także dąży do połączenia jakości swoich produktów z szacunkiem dla natury i środowiska, a ekologia staje się istotnym motywem przewodnim firmy.

dav

Personel Safitex śledzi i koordynuje wszystkie etapy produkcji: od doboru przędz, igłowania i powlekania do produkcji w rolkach, w tym w spersonalizowanych wymiarach dostosowanych do klienta i opakowań.

Cały łańcuch dostaw jest kontrolowany w celu zagwarantowania wysokiej jakości, a firma posiada certyfikat UNI EN ISO 9001: 2015.

Safitex Turf oferuje szeroki wachlarz produktów dla wszystkich dyscyplin sportowych dzięki zastosowaniu różnych technologii. Zakres ten obejmuje wszystkie rodzaje sportu, takie jak piłka nożna, rugby, 5-a- side, tenis itp. Z kolei w ofercie krajobrazowej można znaleźć wiele możliwości pokrycia ogrodów, tarasów, obszarów miejskich, patio itp.

Firma Safitex Turf spełnia wymagania klienta zgodnie z potrzebami rynku. Jej elastyczność pozwala na opracowanie różnych materiałów wysokiej jakości.

Ciągła innowacja produktowa jest jedną z podstawowych wartości Safitex Turf, której celem jest spełnienie wymogów technicznych i sportowych, mając na uwadze trwałość produktów. W przypadku chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt z naszym biurem.

Kontakt:

Safitex Turf Srl
Via Opifici , 50
24024 Gandino BG Włochy
tel.: +39 035 747487
www.safitex.it
e-mail: info@safitex.it