Sukces Zimowego Narodowego

Sukces Zimowego Narodowego

Ponad 100 tys. osób odwiedziło Zimowy Narodowy, czyli lodowisko i inne atrakcje na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przez 47 dni, w ramach 256 tur goście spędzili na łyżwach aż 330 godzin. Wypożyczono 24 tys. par łyżew i 2 tys. kasków dla dzieci. 20 tys. osób skorzystało z punktów gastronomicznych – wypili oni 6 tys. kubków gorącej czekolady i 3,5 tys. kubków grzanego wina.

Olbrzymią popularnością cieszyły się też kolejne, dodatkowe atrakcje – tor rolkarski, skatepark, boiska do badmintona i kort padla. W trakcie Zimowego Narodowego na Stadionie odbyło się aż 43 bezpłatne warsztaty z najrozmaitszych dyscyplin miejskich sportów – od wrotek i longboardów, przez speedminton, jojo i zośkę, aż po efektowny slagline (chodzenie po linach) i poweriser (skaczące szczudła).

Ostatnia tura na największym lodowisku w Warszawie odbędzie się o godz. 18:45 w środę,  19 lutego. Pozostałe atrakcje będą czynne do godz. 20.

Tymczasem przez cały czas trwania ferii zimowych dzieci będą mogly kreatywnie spędzić czas na Stadionie Narodowym podczas codziennych warsztatów z najlepszymi animatorami – szczegóły na www.stadionnarodowy.org.pl.

Lodowisko przygotowuje się natomiast do niezwykłej metamorfozy – już wkrótce na płycie pojawi się zielona trawa murawy, szykowanej na pierwszy w tym roku mecz Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Nasi zmierzą się ze Szkotami już 5 marca. Nie może Was zabraknąć na tym meczu! Bilety są już w sprzedaży na www.kupbilet.pl


TEKST: OPRACOWANIE REDAKCJI
FOTO: ARCHIWUM REDAKCJI