Targi spoga+gafa 2016

Temat „ogród” kryje za sobą wiele niezliczonych aspektów – teraz można je wszystkie przeżyć podczas targów spoga+gafa 2016

 

Obszar targów jest podzielony na 4 wiodące tematy: garden living, garden creation & care, garden bbq und garden unique, gdzie dzięki przeróżnym wykładom, pokazom na żywo oraz prezentacjom produktów poprzez wystawców z około 60 krajów ogrodnictwo stanie się niesamowitym przeżyciem.

Na powierzchni wystawienniczej 225.000 metrów w Kolonii przeżyjecie Państwo w dniach 4 do 6 września 2016 idealne połączenie trendów, innowacji, komunikacji i przeróżnych szkoleń. To sprawia, iż oferta spoga+gafa jest unikalna na arenie międzynarodowej.

Najnowsze trendy w branży ogrodniczej będzie można oglądnąć nie tylko w halach wystawienniczych, ale także na żywo podczas spaceru po parku grillowym, jak również na „Bulwarze idei i roślin”.

Aby Państwa wizyta podczas spoga+gafa była jeszcze bardziej atrakcyjna, organizator targów Koelnmesse zaprasza do skorzystania z przygotowanych specjalnie dla Państwa bezpłatnych usług dodatkowych.

 • Welcome Reception (w tym tłumaczenie symultaniczne)

W recepcji goście otrzymają informacje o programie delegacji oraz na temat najważniejszych nowości dotyczących targów.

 • spoga+gafa Business Breakfast

Nowość: śniadanie biznesowe, które umożliwia gościom z Polski, Rosji, Afryki Południowej oraz USA nawiązanie kontaktów z niemieckimi i europejskimi wystawcami.

 • Zwiedzanie targów z przewodnikiem (w tym tłumaczenie symultaniczne)

Podczas wycieczki z przewodnikiem po terenach wystawienniczych uczestnikom delegacji zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze informacje o targach. Ponadto, dzięki temu goście, jako grupa zorganizowana, są bardziej zauważalni przez wystawców.

 • Business Lounge (w tym przekąski i napoje)

W Business Lounge nasi goście mogą w każdej chwili zrobić sobie małą przerwę i odpocząć lub też nawiązać ciekawe kontakty partnerskie.

 • Matchmaking 

Poprzez to narzędzie potrafimy zidentyfikować idealnych partnerów biznesowych i sprawić aby nasi odwiedzający spoga+gafa nawiązali właściwe i cenne kontakty handlowe ważne dla ich rozwoju w przyszłości.

 • Delegations Matchmaking

Oferujemy również organizację spotkań delegacji z innymi międzynarodowymi delegacjami. W ten sposób możemy zapewnić spotkanie naszych delegacji z ciekawymi globalnymi partnerami biznesowymi.

 • Workshops

Uczestnictwo w warsztatach, które odbywają się podczas targów spoga+gafa.

 • IVG Gartenparty

Spotkanie branżowe organizowane przez IVG (Industrieverband Garten/ Niemieckie Stowarzyszenie Ogrodnicze)

 • City Tour

Dla naszych delegacji oferujemy organizację zwiedzania miasta Kolonii.

 • Wieczór w niemieckim browarze

Zaproszenie naszych delegacji na kolację w typowym niemieckim browarze.

 • Organizacja wycieczek do ogrodów, np.:
 1. Ogród Botaniczny w Kolonii
 2. Ogród Botaniczny w Bonn
 3. Ogród Japoński w Düsseldorfie

 

 

 • Zwiedzanie centrum ogrodniczego w Kolonii

Chętnie dostosujemy ofertę indywidualnie do Państwa potrzeb.

Więcej na temat targów na stronie: www.spogagafa.com/spogagafa/index-2.php

W celu uzyskania bezpłatnych biletów wstępu prosimy o kontakt mailowy: pilich@tema.de lub telefoniczny: +49 176 39857367.

Będzie nam bardzo przyjemnie móc gościć Państwa na targach spoga+gafa 2016.

Gwarantujemy, że dzięki tej międzynarodowej imprezie będzie to niezapomniane przeżycie. Życzymy miłego i udanego pobytu!