Zimowy Narodowy

Największe lodowisko w Polsce na płycie Stadionu Narodowego

Już od 3 stycznia Stadion Narodowy zamienia się w największą sztuczną lodową taflę w kraju. Ponad 2 tysiące metrów kwadratowych lodowiska dostępne codziennie, podziemny parking, wypożyczalnia łyżew, bilety rodzinne i inne atrakcje.

Na płycie stadionu wylana zostanie tafla o grubości 7 cm, chłodzona glikolem. Nie będzie to jednak tylko lodowisko. W piątkowe i sobotnie wieczory na stadionie królować będzie muzyka disco w ramach Disco Lodowisko. W każdą niedzielę zapraszamy na poranki dla maluchów do 12 roku życia. Dla wszystkich zakochanych i tych którzy planują się zakochać szykujemy „Walentynki na lodzie”. W trakcie trwania projektu będzie jeszcze szereg dodatkowych atrakcji dla wszystkich, którzy przyjdą na Zimowy Narodowy.

– Na początku tego roku, jako nowy operator zapewnialiśmy, że Stadion musi działać 12 miesięcy w roku. Dziś dotrzymujemy słowa. Już od 3 stycznia zapraszamy wszystkich, codziennie na największe lodowisko w Polsce. W miejscu niezwykłym – na płycie stadionu. Ponad sto lat temu ulubionym lodowiskiem Warszawy była wylewana zimą ślizgawka w Dolinie Szwajcarskiej. Jesteśmy przekonani, że dziś będzie to Stadion Narodowy – mówi Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji Stadionu Narodowego.

Zimowy Narodowy rusza 3 stycznia 2014 roku. Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 16:00-22:00, piątek 16:00-23:30, sobota 10:00-23:00, niedziela 10:00 – 22:00. Ferie : poniedziałek – czwartek 10:00 – 22:00.

Bilety w cenie normalny 12 złotych i ulgowy 8 złotych będą uprawniać do korzystania z wszystkich atrakcji na stadionie. Dzieciom do 5 roku życia gwarantujemy wstęp wolny.  Przygotowane zostały także specjalne bilety dla całych rodzin i grup przyjaciół.. Więcej szczegółów –  3 stycznia 2014.

Współorganizatorem lodowiska jest Testa Communications Sp. z o.o.
Partnerami wydarzenia są : Miasto Stołeczne Warszawa, TVP, Radio ZET.

www.stadionnarodowy.org.pl

www.facebook.com/stadion.narodowy

 


TEKST: OPRACOWANIE REDAKCJI
FOTO: ARCHIWUM REDAKCJI