Zwycięzca konkursu – PROJEKT MURAWA BĘTKOWSKI SERVICE

Przedstawiamy Państwu zwycięzcę konkursu – MOSiR w Stalowej Woli, który wygrał głosowanie i nagrodę, czyli roczny pakiet zabiegów regeneracyjnych murawy! 

W dniach od 20.10.2017 do 29.10.2017 firma Bętkowski Service przeprowadziła na swoim fanpage’u konkurs pod tytułem PROJEKT MURAWA Z BĘTKOWSKI SERVICE: https://www.facebook.com/Bętkowski-Service- 128798043871721/

Finaliści – MOSiR Sanok, OSiR Środa Śląska, KCRiS Kórnik i MOSiR Stalowa Wola zostali wytypowani podczas VI Ogólnopolskiego Forum FIRIS (dw. Dyrektorów OSiR), które odbyło się w dniach 2-4 października 2017 roku w Hotelu Bania**** w Białce Tatrzańskiej.

Wykonanie zabiegów i zasilanie murawy nawozami zostanie przeprowadzone przez firmę Bętkowski Service przy współpracy z firmami John Deere Polska Sp. z o.o., Wiedenmann GmbH oraz Hein Sp. z o.o. Firmy Bętkowski Service i Hein Sp. z o.o. były odpowiedzialne m. in. za przygotowanie boisk do Euro U21.

Firma Bętkowski Service będzie wykonywała zabiegi agrotechniczne sprzętem najwyższej jakości. Są to specjalne i dedykowane do tego typu prac urządzenia firmy John Deere oraz Wiedenmann.

Murawa zostanie również zasilona nawozami organicznymi przeznaczonymi zarówno do boisk sportowych, pól golfowych jak i innych terenów zielonych.

Pierwsze efekty prac będzie można obserwować już wiosną 2018 roku a o wszystkim będziemy informowali Państwa na bieżąco!
plakat_potykacz P_Hein P_Wiedenmann_200 green_yellow_vert_logo200