Granulaty Orzeł do sztucznych nawierzchni

Wiosna to czas, kiedy Orliki przeżywają prawdziwe oblężenie. Nie zapominajmy, że boiska z nawierzchnią syntetyczną potrzebują prawie tyle samo troski, co boiska naturalne. Obiekty pozostawione bez opieki, już po krótkim czasie tracą swoje walory użytkowe i estetyczne, a w konsekwencji doprowadzi to do całkowitego zniszczenia płyty i konieczności jej wymiany.

Jako wypełnienie sztucznej trawy, polecamy granulat gumowy SBR z recyklingu zużytych opon.

Dlaczego granulat SBR?

  • Bezpieczeństwo. Produkowany przez Orzeł S.A. Granulat SBR jest bezpieczny dla zdrowia i posiada atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. Jest z powodzeniem stosowany jako wypełnienie sztucznej trawy lat w Europie.
  • Ekologia. Granulat SBR doskonale wpisuje się w politykę „Zielone zamówienia publiczne” określoną w przyjętej przez Radę Ministrów strategii „Bezpieczeństwo Energetyczne i Środowisko – perspektywa do 2020 r.” Strategia zakłada wzrost udziału zamówień publicznych uwzględniających aspekty środowiskowe do 25% w roku 2020, tymczasem wg danych Urzędu Zamówień Publicznych, w roku 2017 udział zielonych zamówień wyniósł zaledwie 1%! Oznacza to konieczność podnoszenia świadomości ekologicznej przedstawicieli władzy publicznej w zakresie możliwości wykorzystania siły nabywczej sektora publicznego do promowania rozwiązań przyjaznych środowisku.
  • Oszczędność. Dzięki produkcji w procesie recyklingu, granulat SBR jest nawet kilkukrotnie tańszy od granulatów EPDM typu virgin.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zamieszczoną pod adresem http://orzelsa.com/pl/produkty/ , która dotyczy frakcji używanych do konserwacji boisk oraz placów zabaw. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

orzel_150

 

 

 

 

www.orzelsa.com

granulat@orzelsa.com
tel. +48 +48 607 629 971