Przedstawiciele SENOH w Polsce

W tym miesiącu z wizytą do polski przylecieli z Japonii przedstawiciele firmy Senoh. Jest to Japońska marka, będąca synonimem najwyższej jakości sprzętu sportowego, eksportowanego we wszystkie zakątki świata. Sprzęt ten jest certyfikowany przez kilkanaście międzynarodowych instytucji między innymi: Międzynarodową Federację Koszykówki FIBA, Międzynarodową Federację Gimnastyki FIG czy Międzynarodową Federację Badmintona IBF. Od 1964 roku, na dwunastu kolejnych Igrzyskach Olimpijskich, firma Senoh dostarczała profesjonalny, certyfikowany przez FIVB sprzęt do siatkówki.

W Polsce, przedstawiciele SENOH spotkali się ze swoim dystrybutorem – firmą Interplastic z Tuchomia. Interplastic jest jedynym w Polsce dystrybutorem sprzętu do siatkówki marki Senoh. Dystrybuowany sprzęt do siatkówki Senoh ( w tym słupki do siatkówki, siatka do siatkówki, antenki do siatkówki, osłony słupków oraz stanowisko sędziego) charakteryzuje solidna konstrukcja i wyjątkowa trwałość. Sprzęt posiada certyfikat FIVB Official (Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej).

Na przestrzeni lat, jako dystrybutor marki Senoh w Polsce, Interplastic wyposażył w profesjonalny sprzęt tej firmy największe hale widowiskowo-sportowe w Polsce, w tym między innymi: Halę Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu, Halę 100-lecia we Wrocławiu, Katowicki Spodek i wiele innych.

Pełna oferta sprzętu Senoh dystrybuowanego w Polsce dostępna jest na: https://katalog.interplastic.pl/senoh/